Hodinky, které předběhly čas

Možná, že je vám značka Casio trochu povědomá, ale momentálně nevíte, k čemu ji máte přiřadit. Tento japonský výrobce se nejprve věnoval kalkulačkám. Tak ji třeba máte i vy na psacím stole. Právě při výrobě těchto elektronických pomocníků všech účetních, studentů a dalších osob, kterým zmáčknutí několika tlačítek ušetřilo čas, získal výrobce natolik bohaté zkušenosti, že se pustil i do výroby hodinek. A to nikoliv jen tak ledajakých, protože digitální hodinky casio se staly jednou z nejoblíbenějších značek českých zákazníků. Proč tomu tak je?

hodiny casio

§ Protože tyto hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času, ale mají mnohem širší pole působnosti.
§ Mohou vám sdělit
– jaká je aktuální teplota
– v jaké zeměpisné výšce a šířce se právě pohybujete

Dokonce vám mohou i změřit tepovou frekvenci. Což se může hodit nejen lidem, kteří mají nějaké zdravotní potíže, ale také sportovcům.

Levné neznamená laciné

Také při procházkách neradi nosíte cokoliv s sebou? Nebo třeba při kondičním běhu. A najednou se vám zdá, že jste zapomněli na nějakou důležitou událost, která se dnes má stát. Například NAROZENINY VAŠÍ TCHÝNĚ. A to by byl problém. CO TEĎ?

1) Můžete změnit kondiční běh ve sprint a na pokraji sil doběhnout domů, abyste zjistili, že to bude až za týden.
2) Podíváte se do diáře a můžete klidně dokončit svůj běh pro zdraví.
· Ale to jde jen v tom případě, že máte ty správné hodinky, ve kterých je nejen diář samozřejmostí, ale dokonce si můžete i prohlížet obrázky.

casio

Kromě toho se tyto moderní hodinky vyznačují i dlouhou životností, protože jsou na jejich výrobu použity jen ty nejkvalitnější materiály. Pokud si uvědomíme všechny zmíněné pozitivní vlastnosti, určitě získáme dojem, že je pro nás tento módní doplněk (a praktická věc v jednom) cenově nedostupná. Nikoliv. Cena je až obdivuhodně stlačená směrem dolů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup