Italský olivový olej je sázkou na osvědčenou jistotu, přidáte se?

O tom, že vodka finská, polská a ruská zaujímají první místo na světě, není pochyb. U vína bychom také našli své šampiony, nabízí se třeba Francie nebo Maďarsko. Olivový olej ale vládne oblasti, kterou označujeme jako Středomoří, je plná slunce a tím pádem zde může výsledný produkt dozrát téměř k dokonalosti. Dejte mu příležitost a menu plné nových vůní bude brzy na světě, rozhodně kvůli tomu ani nemusíte být v kuchyni celé hodiny. Jídla spojená s olivami jsou lehká, snadno stravitelná a na první pohled na talíři zkrátka neodolatelná!

Marina Colonna 1

Jižní část Apeninského poloostrova vládne

Pravda, ekonomicky je to sice nesmysl, bohatší severní region Itálie může na jižní destinace ukazovat dlouhý nos, ale italský olivový olej se pěstuje hlavně na jih od Říma. Proč by také neměl, že? Slunce je tu jako doma, Neapol a okolí láká k dovolené i mimo letní sezonu – právě proto, jak je zde krásně. Když vsadíte na značku Marina Colonna, která pěstuje olivy v Molise, regionu, který si zamilují všichni, kdo mají rádi moře a rádi si vyrazí také na výlet do hor. Obojí zábavy zde bude skutečně dosyta! A jen tak mimochodem, nemusíte pořizovat jen čistý olivový produkt, namíchejte si jej s rozmarýnem nebo třeba pomeranči. Variant je hodně, samozřejmostí je zde v každém případě produkt, který pochází přímo z lůna přírody, bez umělých aromat.

Marina Colonna 3

Olivový olej je skutečnou jedničkou, ale musíte umět si jej dobře vybrat. Ten, který najdete v našich supermarketech, nemůže dosahovat takových kvalit, jako produkt soukromých farmářů, co stáčejí výsledek s láskou do malých lahviček. Přesvědčte se na OLIVUM.cz, že s olivami je to jako s vinnými hrozny, desítky různých variací a chutí, které vás opravdu potěší. Hledáte dárek pro své blízké? Můžete jej mít ještě dnes.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup