Každý Vám bude kuchyni závidět

Nedělejte to. Neupusťte od pořízení bytu, který je tak výjimečně jedinečný svým rozpoložením! Vždyť tam není žádná místnost v pravidelném čtverci, nebo obdélníku. Půdorys je prostě fantastický. Kde takový byt seženete, až tento pustíte? Jednou budete litovat, že jste se pro něj nerozhodli!

kuchyň v domě

Máte problém?
· Myslíte si, že do takového bytu bude velký problém vyhledat optimální nábytek a doplňky?
· Že Vaše kuchyně nebude provozuschopná, protože je to nudle s prosklenou stěnou?
· Že se v ní budete pohybovat stísněně?
· Je kuchyně právě ten největší problém?

Tak tento problém je vážně zbytečný.

Cožpak nevíte nic o kuchyních na míru ? Nevíte, že výrobci už dávno nevyrábějí klasiku, ale poskytují vybavení kuchyní natolik variabilní, že lze do každého více, či méně stísněného prostoru vměstnat veškerý komfort a luxus? A rozhodně ne na úkor designu a snížené pohyblivosti po místnosti!
V každé opravdu kvalitní prodejně se setkáte s nabídkou vyměření prostoru kuchyně a jejím následném vybavení dle požadavků zákazníka. Ale také dle možností vymezeného prostoru! Počítačové programy potom předvedou Vaši budoucí kuchyni vyrobenou na míru v reálném prostředí, že k tomu ani nepotřebujete žádnou představivost. Tak, jak to uvidíte na počítači, přesně tak to nakonec bude vypadat ve Vaší kuchyni!

návrh kuchyně

Umíte si představit kolaudaci s přáteli?
Váš netradičním způsobem postavený byt bude zářit nejen novotou, ale také komfortem, který bude obdivovat každý návštěvník. Vaše nepovinně povinná kolaudace s přáteli Vás utvrdí v tom, zda jejich závist v čerstvě postavené kuchyni na míru bude zlověstná, nebo upřímná a přející. Věřte, že za tu trochu námahy při zařizování Vám konečná radost za to stojí! Nebydlete v tradičním bytě. Nepřipravujte pokrmy v běžné kuchyni. Buďte spokojení v novém.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup