Nábytek, kolem kterého se všechno točí

Když se zamyslíme nad tím, který nábytek je tou nejdůležitější součástí vybavení naší kanceláře, tak musíme jednoznačně dojít k závěru, že se jedná o kancelářský pracovní stůl. To je ten kus nábytku, u kterého se odehrává veškeré podstatné dění, ať již jde o to, že u něj přijímáme své klienty, že u něj řešíme vše podstatné se svými kolegy anebo o to, že u něj sedíme především my sami. A je jedno, zda tam počítáme účetní doklady a řešíme ekonomický chod podniku anebo jsme tím, kdo vymýšlí nové postupy a strategie a neodlepí se od svého počítače. Pracovní deska našeho stolu by jistě mohla sama vyprávět, co už všechno zažila.

počítač

Historie vašeho stolu by měla zůstat utajená

Ovšem pozor, přestože může mít tento kus nábytku obrovskou historii a obrovský kus práce za sebou, rozhodně by neměl vypadat na to, kolik toho zažil.A to z toho důvodu, že když se kolem něj točí všechno podstatné dění, tak by měl mít jistou úroveň, aby naši klienti a obchodní partneři neměli pocit, že sedí ve firmě, která vypadá jako hospoda poslední kategorie, což se snadno pozná právě podle toho stolu, který může být v tomto případě oprýskaný, ušmudlaný a s různými skvrnami od všeho možného.

stůl

Tak přesně takhle by to v naší kanceláři vypadat nemělo. Nesmíme totiž zapomínat na to, že první dojem těch, co nás vidí poprvé je velice důležitý pro naše budoucí obchodní vztahy a jen málokdo přijde podruhé, když si bude myslet, že u našeho stolu dokonce chytí nějakou nemoc a bojí se na něj položit své věci. Proto se v tomto případě rozhodně vyplatí nehledět na nostalgii a obměňovat tento kus nábytku kdykoli začne být postarší a jeho historie je na něm zdát. Vždyť si klidně můžete koupit zase ten samý, v obchodě, kde prodávají kancelářské pracovní stoly snad ve všech variantách a provedeních to nemůže být žádný problém.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup