Papírový blok

Stát se to může velice snadno. Stačí se vyskytnout tam, kde nesmíte používat jakoukoli techniku, tedy ani mobil, ani diktafon, prostě nic. Nu a nyní, kdy jsou si všichni nejistí si vy, jako těžký frajer, vytáhnete blok a začnete si do něj tužkou zapisovat. Okolí bude hledět a zatouží po něčem takovém. Co uděláte?
Ne ne, nepošlete je do horoucích pekel, i když je to třeba potencionální konkurence. Vy jen tak ležérně prohlásíte, že víte, kde probíhá tisk bloků, a že znáte i prodejce. A je vymalováno. Ihned se stává terčem obdivu, protože, nonens volens, oni na to nepomyslili.
Nu, jste prostě král a budete ještě větší, když si necháte blok potisknout, a to čímkoli na vaše přání. Třeba hlavičku své firmy, nebo jen jméno, a i to vyvolá vlnu závisti.
Detail bloku s tužkou
Takový potištěný blok vás také posune ne o jeden level výše, ale o hodně levelů. Přestane fungovat mobil, nebo notebook, ale to vás nechá chladným. Vy máte své a s tím se také můžete chlubit.
Samozřejmě, že je rozdíl, vytáhnete-li malý pokrčený kus papíru, se kterým pak budete vypadat jako houmelesák, právě opustivší svůj kontejner.
Je lépe si pořídit věcičku, která reprezentuje. Tedy, kvalitní papír ve kvalitních deskách, a aby i ty vzhledově nějak vypadaly. Například ty, které vypadají jako papír od právě snědené svačiny asi nebudou tím pravým ořechovým. Tedy, pokud nevytáhnete tento blok v nálevně druhořadé skupiny, tam je to jedno. Ale například na veledůležité schůzi by to skutečně vypadalo přinejmenším podivně.
Poznámkový blok
Proto je třeba si uvědomit, že mít kvalitní blok, není již žádnou ostudou, ale naopak znakem toho, že jste připraveni na všechno. Ostatně, devadesát procent lidí dokáže dělat si poznámky či nákresy do bloku rychleji a efektivněji než do sebelepšího notebooku.
Nuže, neváhejte si pořídit blok dle svého gusta a nešetřete na tom. Ve společnosti i ve firmě vám to jen a jen prospěje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup