Podlaha, která patří do moderního interiéru

Mnoho z těch, kteří v současné době plánují pokládku podlahy, volí laminátové, či dřevěné podlahy v přírodním designu, který působí teplejším dojmem a ladí k ostatnímu vybavení pokojů. Milovníci minimalismu, jenž je spojován s prvky kovu, skla a jednobarevných prvků, raději sáhnou po typu podlahy marmolea, nebo vinylu. Právě tyto čtyři druhy podlahových materiálů nabízí https://yesinterier.cz/podlahy/ ve svém studiu, kde se vám budou plně věnovat naši čtyři odborníci. Zabýváme se nejenom prodejem podlah, dveří, zábradlí a schodů, ale také návrhy, rozpočty a realizacemi.
Křesílko stojící na dřevěné podlaze poblíž velkého okna
Poradíme vám s výběrem typu podlahy a pokud si na její položení netroufnete sami, což je ostatně problém většiny zákazníků, rádi vám tuto otázku pomůžeme vyřešit. Nabízíme kvalifikovaný tým montážních techniků, jenž si poradí s každým vaším požadavkem a dotáhne i ten nejmenší detail k vaší spokojenosti. Pokládce ovšem předchází dokonalá příprava technického zaměření plochy. Toto zpracování vám poskytneme bezplatně a věřte, že si poradíme s každou překážkou, o které si možná myslíte, že je neřešitelná. Ve většině případů je nutností před samotnou pokládkou provést vyrovnání samonivelační stěrkou, což je jednoduchou záležitostí našich výše zmiňovaných techniků.
Interiér kuchyně s dřevěnou podlahou
Naše dlouholeté zkušenosti a také kladné recenze klientů nás opravňují k tomu, abychom sami sebe hodnotili, jako společnost, která pracuje s nejnovějšími materiály a technologiemi na trhu. Zároveň pružně reagujeme na změny v oblasti designu, takže v našem obchodě budete nacházet stále nové vzory materiálů, které uspokojí vaše představy o krásném moderním interiéru. Vyberte si z mnoha druhů variant v našem internetovém obchodě, kde také můžete zadat jednotlivé poptávky, nebo se vydejte přímo za námi do interiérového studia, kde se vám budeme plně věnovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup