Slunce je náš přítel

Máte pocit, že v současnosti platíte za dodávky energie do vaší domácnosti více, než by se vám líbilo? Vadí vám neustále navyšování záloh a dražší tarify? Chtěli byste, aby s vámi dodavatel jednal na rovinu? Chcete platit jen za to, co skutečně využíváte?

střecha

Existuje možnost, jak dosáhnout všeho výše uvedeného, a možná i něčeho navíc.

Fotovoltaická elektrárna na klíč vám umožní stát se nezávislými na externích dodavatelích elektrické energie. Budete rázem soběstační. Počáteční investice je sice vyšší, ale v průběhu let zjistíte, že se vám prvotní náklady mnohonásobně vrátí. Navíc je tento alternativní zdroj energie pro domácnost dotován státem, takže opravdu nemusíte být milionářem, abyste si mohlo dovolit tuto možnost.
Na první pohled to vypadá jako alternativní ekologické šílenství, ale za chvíli poznáte, že vám fotovoltaická elektrárna nabízí nespočet výhod:

– Snížení spotřeby fosilních paliv a snížená produkce emisí
– Dlouhá životnost panelu (až 50 let)
– Nenáročná obsluha a nízké provozní náklady
– Slunce je nevyčerpatelným zdrojem energie
– Snížení nákladů na vytápění a ohřev vody o 50%

Solární energie není všespásná, ale dokáže vašemu rodinnému rozpočtu významně ulehčit. A pokud s jejím využitím počítáte už při výstavbě domu, může se stát jedním ze základních zdrojů. Dům musí být totiž přizpůsoben jejímu využití, důkladné zateplení je nezbytné pro snížení spotřeby tepla. Ideální rozložení a velikost oken také hraje svou roli, čím více dokážete využít přirozené světlo, tím méně budete svít žárovkami. I jejich úsporné varianty vám mohou výrazně pomoci vystačit pouze se svým vlastním zdrojem energie.

střešní panely

Vše si důkladně promyslete a neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, rádi vám zpracujeme projekt, včetně finanční kalkulace a úspor do budoucna, abyste viděli, že i ekologický přístup se vám může skutečně vyplatit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup