Sportovní úpravy podvozku

Ošetření
Než se pustíte do upravování, tak bude potřeba zkontrolovat podvozek. Přeci jen je to základ celého vozu. Pokud bude prorezlý, tak ohrožujete nejen sebe, ale všechny účastníky provozu. Takže je potřeba obrousit všechnu rez a tu dále přetřít základovou barvou. Rezivěním trpí některé modely více a některé měně, ovšem u starších ročníků je toto riziko mnohem vyšší. Jestliže se je už koroze v pokročilém stádiu, tak se nevyhnete vyvaření. To je nejlepší nechat udělat u zkušeného autoklempíře. Zároveň nechte udělat i vystříkání dutin a nástřik podvozku speciální barvou, jenž tomuto procesu zabrání.

sportovní auto

Sportovní tlumiče
Řada vozů trpí při průjezdem zatáček ve vyšších rychlostech nakláněním. Zároveň při tom nedrží jízdní stopu, což my chceme eliminovat. Dokonalým řešením jsou tužší sportovní tlumiče. Zároveň bude auto i nižší, což výrazně prospěje jeho vzhledu. Přeci jen potom budí sportovnější dojem. Má to za následek i posunutí těžiště více k zemi. To zajistí vyšší stabilitu a hlavně ovladatelnost. Budete si poté jisti každým průjezdem zatáčky. Další variantou je i vzduchový podvozek, jenž se dá výškově nastavovat. Sice je to dražší záležitost, ale opravdu za to stojí.

alu kola

Kola
Vaše auto nevypadá tak dobře jako ostatní? To není žádný problém, protože se to dá lehce vyřešit. A to nákupem Elektronů. Možná se to nezdá, ale kola dělají na vzhledu auta opravdu hodně. Už nebudete muset závidět sousedovy nádherně elektrony, protože teď je správný čas zakoupit si vlastní. Otočí se za nimi každý automobilový fanoušek. Navíc výběr je velice široký, a to nejen vzhledově. Je tu spousta různých roztečí a provedení tak, aby pasovaly na spoustu modelů. Přímo na internetových stránkách naleznete i konfigurátor. To je velice užitečná věc, protože do něj stačí vložit fotografii svého vozu, vybrat si kola a můžete se podívat, jak celá tato nádhera bude vypadat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup