Udělejte si pár dní volna

Ani senioři ještě nepatří do starého železa! Navíc celý život šetří nejenom pro sebe, ale zejména pro své nejbližší. Právě proto si zaslouží tuto péči vrátit zpět. Ideální variantou je v tomto případě především dovolená pro seniory, kdy díky svému věku získají slevu celého balíčku.

dedeček

V Evropské unii dokonce existují i speciální programy, které podporují seniorské relaxace od věku 55+. Díky nim se sníží výrazně náklady na cestování i celou dovolenou. A brány všech zemí se vám jako mávnutím kouzelného proutku otevřou. Pozor: Jedná se ale pouze o předsezónní a posezónní termíny!

Jaké jsou přesné podmínky dotovaných zájezdů 55+
· trvalé bydliště na území EU
· jedna osoba účastnící se zájezdu musí být ve výše uvedeném věku, přitom druhá osoba jede také za zvýhodněnou cenu, i kdyby jí bylo méně let
· Tento příspěvek je tak vhodný například, když spolu chtějí cestovat prarodiče a vnoučata.

· Počítejte ale s tím, že se v létě za nižší cenu nemůžete vypravit k moři. Musíte využít spíše jarní, podzimní nebo zimní období k vašemu odpočinku. Je to tak ideální čas, když se chcete vydat za poznáním architektury měst, hradů nebo zámků. Můžete si vyzkoušet také pobyt v jeskyni, kde vám rozhodně nebude vadit, že nesvítí sluníčko. Navíc ve většině hotelů můžete využívat širokých služeb wellness, zejména vířivky či bazénu.

Jaké regiony jsou zapojeny do tohoto projektu
Můžete se vypravit například do Španělska, Itálie, Andalusie, Egypta, Tuniska, Mallorky, Kanárských ostrovů, Sicílie, Kypru či Malty.

Co vše je zahrnuto v ceně zájezdu
· letecká nebo autobusová doprava
· ubytování pouze v 3*, 4* a 5* hotelech
· strava (snídaně, polopenze, plná penze, all inclusive)
· služby delegáta cestovní kanceláře
· pojištění CK proti úpadku
· výlety dle nabídky a destinace

houpací síť

Abyste mohli využít právě tuto zvýhodněnou nabídku, informujte se u jednotlivých cestovních kanceláří, které vám pomohou s výběrem dle vašeho věku a okruhu zájmů. Určitě pak budete spokojení, odpočinete si a domů se vrátíte plni zážitků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup