Zábava pro rodinu i přátele

Laser game se v posledních letech stala velice oblíbenou formou zábavy. Je vhodná jak pro rodinné příslušníky, kteří chtějí strávit akční odpoledne, ale také třeba pro skupinky přátel, kteří chtějí utužit vzájemné vztahy a zažít něco společně. Na své si však přijdou i kolegové v práci, protože právě laser r game se stále častěji stává součástí teambuildingu. Tuto zábavnou aktivitu si tedy může vychutnávat a dopřávat naprosto každý, není k tomu potřeba žádné speciální vybavení ani dovednosti. Pokud jste to nikdy nehráli, nezoufejte, pravidla pochopíte během prvních pár minut.

billboard-right(1)

Bezbolestný zážitek
Dá se říci, že laser game nahradila populární paintball, což je obdobná hra, kdy jsou však laserové paprsky nahrazeny reálnými kuličkami, které po sobě jednotliví hráči střílí. Z toho plyne spousta nevýhod, jako například mnohem vyšší cena, protože musíte samozřejmě platit za spotřebovanou munici. Nemluvě o tom, že zásahy kuličkami mohou velmi nepříjemně bolet, zejména pokud dojde k strefení citlivých oblastí, jako je zátylek, pozadí nebo třeba oblast břišní dutiny. Bolest při laser game v žádném případě nezažijete. Paprsky jsou bezpečné, jejich přítomnost na své vestě nikterak nepocítíte. Je to tedy hra vhodná i pro ty, kteří se chtějí vyhnout nepříjemné, a hlavně zbytečné bolesti.


Aztec (1)

Nepotřebujete žádné vybavení
Obrovskou výhodou je také to, že nepotřebujete vůbec žádné vlastní vybavení. Stačí, abyste do arény přišli v domluvený čas, a to v pohodlném, ideálně sportovním oblečení. Budete muset běhat, prudce uhýbat a zkrátka manévrovat, proto upnuté džíny nejsou správnou variantou. Kromě pohodlného oblečení nebudete potřebovat však vůbec nic. Vestu s detektorem zásahů i samotnou zbraň obdržíte na místa. Náklady na vybavení jsou tedy nulové, což se například o již zmíněném paintballu říci nedá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup