4 způsoby, jak být originální a vyjádřit svou osobnost

V dnešní době je čím dál těžší zapůsobit na své okolí a být originální ve smyslu viditelného stylu. Lidé okolo vás už téměř všechno viděli a strávili. Leccos přehlížejí a proto je čím dál nemožné vyniknout. Dalo by se totiž říci, že už naší společností proběhly všechny možné styly, outfity i výstřednosti, které vás jen napadnou.
Při čtení tohoto článku se však zkuste zamyslet sami nad sebou a jít více do detailu. Nebudeme vás vyzývat k nákupu drahých módních kousků z nejnovějších módních přehlídek. Jde nám o to, jak můžete svůj styl dovést k dokonalosti pomocí kousků, které již nejspíš možná vlastníte nebo nosíte.

zippo s křížem

Jdeme na to:

  1. Brýle s módními obroučkami.

Brýle, ať už dioptrické nebo sluneční, jsou velmi důležitý módní doplněk. Poraďte se s někým, kdo rozumí nejen počtu dioptrií, ale pomůže vám vybrat vhodné obroučky k vašemu celkovému stylu. Aktuálně jsou v kurzu všechny možné tvary i velikosti. Možná, že čím větší, tím lepší.

  1. Manžetové knoflíčky.

Ne nadarmo jsou často oceněny do závratných cenových relací. Kvalitní manžetové knoflíčky skvěle podtrhnout každý outfit, a to nejen u společenských oděvů, ale i u kostičkovaných košil, které působí jako z divokého západu. Nebojte se s nimi tedy experimentovat.

  1. Dokonalý pásek a zajímavá přezka.

Váš pas by také neměl být opomenut. A ani nedoporučujeme zanedbat koupi pásku, nebo dokonce nošení pásku, který je ze všech stran odřený. Divili byste se, kolik pozornosti takový obnošený pásek přitáhne. Proto dbejte na to, abyste měli kousek z kvalitní kůže a s originální přezkou.

potištěný zapalovač

  1. Zippo zapalovač.

Čím celý váš outfit podtrhnout a zaujmout své okolí? Zkuste si místo barevných zapalovačů z večerky pořídit něco hodnotnějšího. Originální zippo zapalovač s potiskem nebo zajímavým gravírováním se jistě stane středem pozornosti na každém večírku.