Absolutní uvolnění

Nenechte si nic namluvit, každý z nás potřebuje pravidelně a dostatečně odpočívat. Spánek je velmi dobrý, ovšem taková masáž taky stojí za zmínku, především proto, že zabere méně času a její efekt je opravdu veliký.
žena na čtyřech
Zvolte si tu pravou
· Sportovní masáž pro unavené tělo po fyzické námaze
· Relaxační masáž pro stresem zatuhlé svaly
· Erotická masáž pro uvolnění a probuzení vnitřní energie
· Tantrická masáž pro aktivaci sexuální energie
· Nuru masáž pro absolutní relaxaci a uvolnění

Náš salon se specializuje právě na erotické, tantrické a nuru masáže. Jedná se o méně obvyklé odvětví, o to jsou ovšem námi nabízené masáže intenzivnější a jejich účinek je veskrze pozitivní.

Síla znalostí orientu

Evropané rádi zapomínají na moudrost, kterou si přivezli z orientu, zapomínají na jednotu těla a duše a na hluboké relaxační techniky, které nám pomohou udržet si v životě rovnováhu. Můžete začít meditovat, ale taková cesta je dlouhá a časově náročná. Kvalitně provedená masáž od našich zkušených a krásných dívek Vám přinese stejně hluboký zážitek, pocit souznění s vesmírem a dokonalé uvolnění.
tetovaná v posteli
Podívejte se sami , na první pohled se jedná o dražší záležitost, ale účinky jsou nesrovnatelní s jakoukoliv jinou volbou, to si můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Luxusní a diskrétní prostředí pro naše klienty je naprostou samozřejmostí, stejně jako nealkoholické nápoje a wifi zdarma. Do našeho salonu se můžete objednat telefonicky nebo prostřednictvím online formuláře, nebo rovnou přijít. v tomto případě Vám ale nemůžeme zaručit, že zrovna bude některá z masérek volná, aby se Vám mohla věnovat. Vždy je lepší domluvit se předem, můžete se předem i rozhodnout, která z dívek Vám bude poskytovat naše exkluzivní služby, v pohodlí domova si můžete prohlédnout naši fotogalerii a rozhodnout se na základě Vašich sympatií.