Buďte originální v tričku s vlastním motivem

muž, černé triko, červený nápis

I obyčejná věc, tedy kus textilu, může vypadat velmi originálně. Stačí něčím vylepšit. K takovému vylepšení patří i potisk. Velmi efektivní způsob jak z jednobarevného a obyčejného, vykouzlit něco originálního a neobyčejného.
Potisk triček vám nabízí mnoho možností, mnoho motivů či sloganů, včetně vlastnoručně navržených či vymyšlený.

Této služby využívají nejvíce maturanti či žáci devátých tříd, kteří se loučí se školním rokem a školou, kde strávili tolik let života. V posledních letech už se tato tradice dostává i do škol mateřských.

Potisknutá trička však lze velmi dobře použít pro sjednocení skupiny lidí i propagaci nějaké akce, pro pořadatele nebo i návštěvníky. Vždy zůstane příjemná a hlavně hmatatelná vzpomínka na takovou akci. Jedinečnou památku neuvítají pouze děti, ale i dospělí.

muž, moře, hnědé triko

Rychle, kvalitně, výhodně, nebojte se nás oslovit

Nabízíme zhotovení vašich zakázek rychle, kvalitně a výhodně. Používáme sítotisk, takže máte jistotu, že motiv a jeho barva zůstanou dlouho jasné a ani časté praní jim nijak zvlášť neublíží.

Vybírat můžete dámská, pánská i dětská trika či mikiny a následující parametry:
· Barvu
· Střih
· Materiál
· Velikost

Zvolit si ale můžete především motiv, vlastní, nebo pokud si na to netroufáte a nejste si jisti formátem, si ho můžete u nás nechat zpracovat. I s tím vám rádi pomůžeme. Náš zákazník, náš pán.

Dostupné jsou i speciální efekty, plastický motiv, výšivky či metalické barvy.
Na přání také rádi vyhotovíme vlastní cedulku s označením velikosti, materiálu, gramáže či pokynů k praní a žehlení.

Nebojte se nás oslovit se svou zakázkou. Máte-li nějaké zvláštní žádosti či dotazy, rádi vám s tím pomůžeme a vynasnažíme se splnit každý váš požadavek. Vždy s jistotou kvalitního a precizního zpracování a rychlého dodání.

černé a bílé tričko, potisk kafe