Designové betonové výrobky pro všechny


Nikoho by to nenapadlo, přitom je to zajímavé – použití betonu pro umělecké účely. Každý totiž vnímá tento materiál jako ryze stavební materiál, ze kterého jsou vyhotoveny základy rodinných domů, zídky nebo třeba mosty. Když by vám však někdo řekl, že si máte koupit betonový květináč, vázu nebo třeba svícen, jen stěží byste se hrnuli do nákupu. Na druhou stranu existují lidé, kteří si libují v extravagantních dekoračních předmětech, což výrobky z výše uvedeného materiálu rozhodně jsou. Pokud i vás zajímá, jak takové produkty mohou vypadat, zajímá vás tedy sortiment značky Aspoň Tohle – Uměleckého betonářství.Květináč vyrobený z alternativních materiálů

Co lze všechno najít v sortimentu?

Přemýšlíte, jaké výrobky se dají zhotovit z klasického stavebního materiálu? Je jich opravdu velká škála, avšak mezi ty nejzákladnější patří právě tyto:

  • Květináče = klasické, ale i podlouhlé nebo určené pro venkovní využití
  • Popelníky = pro vášnivé kuřáky i ty, kteří kouří jenom občas
  • Vázy = vysoké i plytké, a to pro všechny druhy květin a rostlin
  • Nádoby = vše ostatní, co se nevejde do výše uvedených kategorií, jako jsou třeba mísy

Betonová nádoba na rostliny
Jak tedy vidíte, zpravidla jde o duté výrobky, avšak není to žádným pravidlem. Sortiment totiž zahrnuje i nemalé množství ryze dekoračních předmětů, které oplývají různými tvary, mnohdy i velmi bláznivými. To tedy znamená mít alespoň trochu uměleckého ducha a pochopit význam všech těchto produktů. Jakmile to zvládnete, nebude vám bránit naprosto nic pro to, abyste obohatili svou domácnost o zajímavý kus něčeho, co bude mít sice nulovou praktickou hodnotu, ale bude to vypadat extravagantně nebo excentricky. To všechno z hlav českých výrobců, kteří se vydali alternativní cestou a chtěli přinést na český trh něco nového, což se těmto umělcům jistě podařilo. Vy nyní můžete sklidit to, o co se tito umělci pokoušeli, a to o produkty, se kterými změníte svou domácnost nebo třeba kancelář.