Dodejte svému domu dokonalý vzhled

Nechávat v dnešní době zaparkované auto jen tak před domem je docela velký hazard. Nejenže Vám automobil může někdo poškodit, ale také povětrnostní vlivy mohou poškodit karoserii, a právě proto si majitelé rodinných domů vystavují vedle domu ještě zastřešené parkovací místo pro své motorové miláčky. Každá taková místnost musí mít svůj vlastní vjezd, který musí být kvalitně a spolehlivě zabezpečen dokonalými garážovými vraty.

vrata, hala, koleje

Garážová vrata Opava patří mezi špičku v tomto oboru. Nabízíme Vám hned několik modelů v mnoha různých provedeních, barevných odstínech a také ve velkém výběru materiálů. Můžete si vybrat mezi sekčními či výklopnými modely. Výklopná se pod stropem vyklopí směrem ven a mohou být v ocelovém či dřevěném provedení ve velkém výběru různých velmi moderních motivech, které se hodí k jakékoliv architektuře a doladí skvěle vzhled i Vašeho domu.

Sekční naproti tomu se otvírají kolmo směrem nahoru, čímž získáte více prostoru, a proto je tento model velmi vhodný pro krátké nájezdy či pro rozměrnější vozidla. I u tohoto druhu garážových vrat Opava si můžete vybrat z provedení z oceli či z masivního dřeva. Můžeme přesně podle Vašich přání a architektury domu přizpůsobit jejich konečný vzhled.

hnědá vrata, garážová stání

Také Vám nabízíme garážová vrata a domovní dveře v partnerském vzhledu. Jde o to, že oba tyto vstupy budete mít sladěné ve stejných barvách a mohou být vyrobeny ze stejného materiálu a prostě budou v dokonalém souladu ve stejném designu. Jde o velmi exkluzivní řadu, která dodá Vašemu domu elegantní vzhled a zbaví jej všedního vzhledu. Proto neváhejte a vstupte do naší nabídky a i Vy si u nás zajisté vyberete ten správný vzhled, který zdokonalí exteriér Vašeho domova.

Kromě toho v naší nabídce najdete také brány, dveře a stínící techniku.