Elegantní, praktická, v moderním provedení

Zařízení vaší kanceláře podléhá zcela jiným pravidlům, než když zařizujete interiér bytu, nebo domu. Doma dbáte spíše na to, aby vše působilo útulně. Do kanceláře se však spíše hodí praktičnost a jednoduchost údržby povrchového materiálu. Jedno je však pro oba prostory společné. Uvnitř se chcete cítit pohodlně a příjemně. Jakmile se pustíte do plánování vybavení vaší kanceláře, určitě nesmí v plánech chybět kancelářská skříň. Tady se však nemůžete obejít jen s jedním kusem. Budete potřebovat několik typů jednotlivých skříní, podle různého účelu.

kancelář vedoucího

Pro šanony a skladování dokumentů, které musíte mít co nejvíc při ruce, se velmi hodí policové systémy, abyste nebyli nuceni neustále otevírat dveře. U drobného kancelářského vybavení zase oceníte kombinaci skříňky a zásuvek, kde vše přehledně uložíte. A rozhodně se není možné obejít bez skříně na vaše oblečení a obuv. Přeplněný věšák rozhodně nevypadá při vstupu do kanceláře reprezentativně a je mnohem lepší, když jsou vaše svršky schovány uvnitř. Podle jednotlivého typu využití skříněk vybírejte i jejich čelní dveře. Do jednacích místností se výborně hodí prosklená dvířka, protože působí velmi elegantně. Buďte však s jejich pořizováním obezřetní, jelikož vyžadují důkladnější údržbu. Do místností, kde je běžný denní provoz je lepší pořídit zasouvací, nebo otevírací dvířka. Pokud potřebujete archivní skříně pro skladování dokumentace za mnoho let, je velmi vhodné zvolit vysokou variantu skříní, nejlépe tu, která bude sahat až ke stropu místnosti. Tím zaručíte nejvíce prostoru pro skladování.

kancelářská lejstra

Kancelářské skříně nabízíme v nespočtu provedení podle jednotlivého účelu a kromě běžných dezénů a odstínů dřeva máme na výběr i velmi netradiční a atraktivní barvy. Co byste řekli na azurovou?

Potěší vás velký výběr barev, provedení, ale i velmi nízké ceny!