Garáž bez vrat není pořádná garáž

V podstatě se jedná o prostory, které se budují proto, aby bylo kam odstavit auto, motorku, případně si zde vytvořit nějaké zázemí na opravy atd. Jenomže mnohem později se zjistí, že vlastně je třeba ještě někam uložit jízdní kola, koloběžky, zahradní techniku a jak je vidět jedná se o věci, které nejsou zrovna cenově nejlevnější. Kdo staví dům, tak rozhodně počítá do projektu s garáží a protože na pohodlí si člověk dost dobře zvyká, tak nejlépe ji umístit tak, aby se dalo jít rovnou z domu do garáže a zase naopak zajet dovnitř, zavřít a odejít domů. To už ale něco znamená. Tento komfort je třeba řádně zabezpečit, aby nekvalitně zvolená garážová vrata nebyla spíš pro zlost.

dům s garážemi

Příslib pohodlí a bezpečí, to je správná volba

Moderní technologie přináší neustále nějaké novinky a vylepšení. Chybu rozhodně nikdo neudělá, když si pořídí na svoji garáž garážová vrata sekční Just Doors. Sekční vrata mají skutečně mnoho výhod a navíc jsou opravdu bezpečná, což je v tomto případě stěžejní.

Pojďme se podívat pod pokličku, proč si je pořídit:

· Mají nejlepší tepelné a zvukově izolační vlastnosti.

· V garáži nepotřebují žádný velký prostor, jsou na svojí pozici celkem skromné na místo. Zajíždí buď pod strop, nebo do boční strany. Pokud je zde klenutý strop, tak do boku jsou naprosto skvělým řešením.
bílá garážová vrata

· Nepotřebují žádné nadpraží.

· Dálkové ovládání je naprosto skvělý doplněk a dokonce v zimě to každý rozhodně ocení, když nemusí vylézat ven do mrazu.

· V nabídce jsou i další možné doplňky, které se jim dají pořídit, jako osvětlení a mnohé další.

· V podstatě hodně tlumí hluk.

· Také se dají vybrat s vícero polohy odsunu a to jen pro průchod osob.

· Mají skvělou, robustní konstrukci, která něco vydrží.

· Vybrat si lze z různé barevné škály.

· Kdo má garáž na vjezd pro dvě auta, tak nemusí pořizovat dvoje vrata, ačkoliv záleží na volbě samotného uživatele. Sekční garážová vrata se dají udělat na míru pro vjezd obou vozů, to je skutečně největší průjezdová šířka.