Informace o zdraví miminka ještě před narozením

Jste v očekávání vašeho prvního nebo dalšího děťátka? Máte v rodině nějakou nemoc, vadu nebo jen chcete mít jistotu, že je vaše dítě zdravé?

Přáním každého rodiče je přivést na svět zdravého potomka. Každý ví, že jakákoliv nemoc nebo postižení dítěte sebou přináší absolutní změnu života a mnoho starostí a strachu. Je skvělé, že jsou možnosti, které nabízejí rodičům možnost zjistit dřív, než se narodí, jestli bude v pořádku. A tím i možnost se v případě negativních informací rozhodnout a připravit.

těhotná paní

A jak to všechno zjistit?
Díky moderním možnostem můžete k tomuto účelu využít ultrazvukovou diagnostiku, invazivní vyšetření, neinvazivní prenatální testování v kombinaci s biochemií. V případě biochemie jde o krevní vzorek matky. K jednotlivým úkonům patří i odborné poradenství a konzultace, které včetně veškeré další činnosti poskytuje genetika Olomouc.

Prenatální diagnostika provádí vyšetření plodu v průběhu těhotenství, a sice v prvním a druhém trimestru.

K vyšetřením, která poskytuje genetika Olomouc, rodiče obvykle přistupují v případě vyššího věku matky, vývojové vadě, která se vyskytuje v rodině nebo u staršího dítěte rodičů, v případě zdravotních problémů matky nebo čistě z důvodů jistoty rodičů, že bude jejich dítě v pořádku.

dna šroubovice

Takové vyšetření dává rodičům možnost svobodně se rozhodnout, jestli si v případě jakékoliv vady děťátka rozhodnou miminko ponechat a v případě rozhodnutí, že ano, mají dostatek času se na život s takovým dítětem připravit.

V opačném případě přichází krásné zjištění, že miminko, které rodiče čekají je zcela v pořádku a můžou se bez obav těšit na jeho narození.

Moderní pracoviště s moderním vybavením poskytuje kvalitní a profesionální péči a výsledky, na které se můžete spolehnout. Těšit se na miminko je zas krásná role matky a každý krok vede k pohodovému a klidnému těhotenství.