Jak si představujete mobilheim?

Jako dům na kolech? Jako maringotku? Jako levnou, ale malou a pustou chatrč? V tom případě se mýlíte! Jedná se o naprosto plnohodnotné bydlení, které je na západ od nás poměrně rozšířené a postupně nabývá na oblibě i v České republice. Jistě je to dáno tím, že lidé objevili jeho přednosti, ke kterým nepochybně patří nízká cena, ale také rychlost dodání a možnost vzít svůj dům kamkoli s sebou.
otevřené dveře, cihlová zeď

Nízká cena

Máte potíže s hypotékou? Nedaří se vám ji získat? Anebo máte strach z rizika, že nebudete schopni splácet a o svůj majetek přijdete? Hypotéky jsou nejen těžko dostupné, ale také náročné, drahé a samozřejmě i nebezpečné. Takže nejlépe uděláte, když se bez nich dokážete obejít. Třeba tak, že si vystačíte pouze s malým úvěrem, anebo ideálně s vlastními úsporami. Máte pocit, že našetřit na vlastní domek je nereálné? U mobilheimu to neplatí, ten získáte v dokonalé kvalitě již za milión korun.

Vysoká pohyblivost

Pro tyto typy staveb je typické především to, že nemají pevné základy spojené se zemí. To majitelům poskytuje nemalé výhody. Stavba nebude vyrůstat na jejich pozemku, ale vznikne ve výrobním areálu dodavatele, a to na klíč – a vy se po dodání můžete okamžitě nastěhovat.

Díky absenci pevných základů můžete kdykoli svůj dům vzít s sebou, a to na libovolné místo. Změna adresy tedy automaticky neznamená změnu bydlení.

A to, co se jistě také hodí, je, že k umístění stavby na pozemek není nutné stavební povolení. To celou situaci výrazně zjednodušuje, a také urychluje. Ušetříte si tak obíhání úřadů, různé poplatky, a také svoje nervy. A stěhovat se můžete již za několik týdnů.

ruka, klíč v zámku

Jestliže uvažujete o tom, že byste si takový domek pořídili i vy, ať už k celoročnímu obývání anebo k rekreaci, tak uděláte nejlépe, když si vše prohlédnete naživo, v centru vzorových staveb přímo v areálu výrobce.