Kam vyrazit s dětmi na podzim?

Podzim už je nenávratně tady a teplých dnů pomalu ubývá a vy stále pracněji přemýšlíte, co byste s dítkami podnikli a jak byste je zabavili? Dnes vám přinášíme spoustu typů na jednodenní výlety, které budou bavit nejenom vás, ale hlavně vaše ratolesti.
hraní s listy
1. Aquaparky
Pokud bydlíte v Praze, máte hned několik možností, kde trávit chladnější dny, jednou z možností je i návštěva aquaparku. Kde najdete bezpočet tobogánů a pro vás saunový svět. Můžete si zde udělat jednodenní výlet nebo tu hned zůstat i několik nocí a užít si vodu o něco déle. Pokud nemáte v blízkosti aquapark, můžete využít i služeb obyčejného bazénu, ve kterém se vyřádíte stejně dobře. Jen si předem zjistěte, zda bazén není určený jenom pro zkušené plavce.

2. Výlovy rybníků
Máte raději pobyt na čerstvém vzduchu v přírodě, pak pro vás máme další nápad. Výlov rybníka bude pro vaše ratolesti jistě skvělým zážitkem, na který budou ještě dlouho vzpomínat, a vy můžete ochutnat některou z rybích specialit. Uvidí rybářství v praxi a třeba se z nich jednou stanou vášnivý rybáři. Podzim je hlavní sezóna pro výlov rybníků a určitě tak budete mít možnost navštívit podobnou akci i ve vašem okolí. Pokud chcete vyrazit na velké výlovy, doporučuje vám oblast jižních Čech – Táborsko, Třeboňsko.
máma s dětmi
3. Termální lázně
Pokud máte volný víkend a nevíte, jak s ní naložit, vyzkoušejte návštěvu termálních lázní. Ty nejznámější najdete v Maďarsku a na Slovensku. Nemusíte se bát, že byste patřili mezi nejmladší účastníky. Jsou zde samozřejmě připraveni i na rodiny a tak zde najdete dostatek skluzavek a tobogánů.

4. Na skok ven
Hledáte aktivitu přímo ve vašem městě, kam byste si zašli po odpoledním spánku? V teplejších dnech můžete stále zajít do dětského parku, kde se zabavíte na dlouhou dobu a pak se můžete odměnit třeba horkou čokoládou v kavárně. Není nad to vaše robátka čas od času trochu rozmazlit.