Klimakterium neboli lidově řečeno přechod

Každá žena ve svém životě zažije období, které není bohužel příjemné a které přináší mnoho změn. Tyto změny se mohou týkat našeho osobního a intimního života. Dotknou se celého našeho těla. Je pravda, že některé ženy přechod ani nezaznamenají, ale jiné si jej doslova a do písmene opravdu protrpí.

divadelní herečka

Menopauza je projevem našeho těla. V tomto období, začínat může kolem čtyřiceti pěti let a končit může až kolem padesáti pěti let, se naše tělo dostává do různých fází. Ubývá hormonů a naše tělo nepotřebuje již tolik estrogenu jako doposud. Začínají problémy s menstruací, může kolísat může být také nepravidelná, různě dlouhá a různě silná. Postupem času však odezní úplně, protože naše tělo již není ve stavu, kdy by mohlo mít dítě. V tomto věku se to už neočekává a také naše tělo a hormony si zkrátka dají pohov a připraví se na stáří. Jenomže kvůli úbytku hormonů jako ženy trpíme, i když jde o přirozený projev našeho těla. Proto také prožíváme jisté příznaky, které jsou právě s přechodem spojené.

řezané květiny

Příznaky se projevují jako:

Ø Různé druhy bolestí. Začíná bolet hlava, ale občas i tělo nebo klouby. Můžeme se cítit malátná nebo nám může začít být nevolno, třeba i od žaludku.
Ø Postupně se objevuje malé kulaté bříško, které narůstá. Ubývají vlasy, lámou se nehty, často se ihned i po sebemenší námaze rychle zadýcháme.
Ø Jsme nervózní a neustále se potíme. Návaly horka jsou jedním z hlavních projevů klimakteria.
Ø Projevuje se deprese nebo pocity úzkosti. Necítíme se už jako ženy, ztrácíme šarm a svůj půvab.
Ø Chybí chuť k milování, protože s úbytkem hormonů pomalu začíná naše vaginální oblast vysychat.

mystický pocit

Buďte zase spokojené a šťastné a užívejte si života naplno

Není potřeba se trápit, když všechny tyto příznaky můžete zmírnit a to za pomocí přírodních složek, které jsou obsaženy v našich přípravcích.
Nezůstávejte ve tmě, když můžete vyjít na světlo. Opět se můžete cítit báječně, opět můžete být veselá a zažívat radost a štěstí. Netrapte se někde sama v koutě a vyzkoušejte některý z doplňkových přípravků.