Komfort a pohodlí

Pokud jste se někdy prošli po plovoucí podlaze, jistě jste si ihned všimli, že chůze po ní je velmi příjemná. Plovoucí podlahy jsou vhodné do každé místnosti a pokud si koupíte podlahu voděodolnou, není problém ji usadit i do koupeny či do kuchyně. Pokud máte doma malé děti, jedná se o ideální typ podlahy. Vinylová podlaha na lepení děti nebude studit a ani případný pád nebude tolik bolestivý, jako na jiný typ podlahy. Stejně tak je tato podlaha velmi vhodná, pokud máte doma nějaké domácí mazlíčky. Chlupy z ní odstraníte jednoduše vysavačem, a i pokud se vám po ní proběhne zablácené zvíře, stačí ji přetřít hadrem a máte hotovo. Navíc po čase nezapáchá po zvířecím pachu, jako například koberec.Bez lepidla

V naší nabídce najdete vinylovou podlahu bez lepení. Jedná se o nejkomfortnější řešení na trhu. A to nejen díky velice snadné manipulaci. K usazení tohoto typu podlahy nepotřebujete žádné speciální nářadí ani lepidlo. Nemusíte se bát ani případného nepořádku při usazování. Žádný prach ani piliny vaši domácnost nezaneřádí. Také se jedná o poměrně levnou záležitost, která však vnese do vašeho domu kvalitu a útulnost. Všechny podlahy z naší nabídky disponují patentovaným zaklikávacím systémem nejvyšší kvality. Samozřejmostí jsou i veškeré doplňky, které k vaší podlaze budete potřebovat.


Vše na jednom místě

Pokud si chcete nakoupit levně a chcete získat vše na jednom místě, jste u nás správně. Velice vás také potěší doprava zdarma. A to po celé České republice. Pokud vyžadujete ověření kvality, není pro nás problém vám ho doložit. Moc dobře víme, jak snadno je dnes možné naletět podvodníkům, proto vám velmi rádi doložíme testovací reporty renomovaných testovacích laboratoří. Naše podlahy jsou zdravotně nezávadné, což vám tyto testy také potvrdí. Zažádejte si o vzorek zdarma a rozhodněte se pro kvalitu za rozumnou cenu.