Letákem oslovíte dostatek lidí

Každý supermarket pomalu každý týden zásobuje zákazníky novými letáky s výběrem jejich produktů. Proč byste Vy tento zavedený systém nevyužil pro svoje potřeby? Proč byste nevyužil stejné metody k pozvání veřejnosti na koncert, který jste tak bravurně zvládl dát dohromady! Kolik hudebních těles jste nasmlouval na jeden den a jeden čas! A vůbec, i prostory s možností bivaků pro návštěvníky. Včetně všeho ostatního, co k pořádnému koncertu patří! A Vy byste zahodil takovou událost jen proto, že si neumíte poradit s oslovením veřejnosti?
Jděte do letáků!

plakát

Ne, do háje určitě nechoďte, jak by mohl začátek věty vyznít. Využijte levného tisku letáků , které Vám velmi dobře poslouží! Musíte jen zajistit to, aby na letácích byly veškeré potřebné údaje o konání koncertu. Nezapomeňte ani na roznášku letáků do obytných domů, kde je můžete vylepit, jako malý plakátek. Ale i do firem, podniků, nebo na magistrát, kde projde také spousta lidí.

Je to sice jednoduchý způsob pozvání veřejnosti na koncert, ale Vás ještě čeká celková úprava letáku.

· Musíte zvolit gramáž papíru, jeho formát a velikost.
· Rozmyslet si barvu papíru, ale také grafiku uveřejněných informací.
· Budete uvažovat také o obrázku?
· Rozhodněte se, zda budou informace uvedené na obyčejném jednom papíru, nebo bude papír nějakým způsobem skládaný.

hudba

Od všech Vašich požadavků se bude odvíjet i cena. Ale ta nebude závratně vysoká. Do mdlob se rozhodně nedostanete! A pokud bude Vaše objednávka optimální, nemusíte financovat ani dopravu letáků na místo určení. Tu můžete mít zdarma! A že se můžete spolehnout na kvalitní tisk letáků, na to vezměte jed! Jen nic neoddalujte, protože i při rychlém a kvalitním zpracování Vaší objednávky byste se nemusel do termínu dodání vejít!

Vězte, že letáky Vám pomohou oslovit kvanta lidí, kteří si na Váš koncert čas rozhodně udělají!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup