Letákem oslovíte dostatek lidí

Každý supermarket pomalu každý týden zásobuje zákazníky novými letáky s výběrem jejich produktů. Proč byste Vy tento zavedený systém nevyužil pro svoje potřeby? Proč byste nevyužil stejné metody k pozvání veřejnosti na koncert, který jste tak bravurně zvládl dát dohromady! Kolik hudebních těles jste nasmlouval na jeden den a jeden čas! A vůbec, i prostory s možností bivaků pro návštěvníky. Včetně všeho ostatního, co k pořádnému koncertu patří! A Vy byste zahodil takovou událost jen proto, že si neumíte poradit s oslovením veřejnosti?
Jděte do letáků!

plakát

Ne, do háje určitě nechoďte, jak by mohl začátek věty vyznít. Využijte levného tisku letáků , které Vám velmi dobře poslouží! Musíte jen zajistit to, aby na letácích byly veškeré potřebné údaje o konání koncertu. Nezapomeňte ani na roznášku letáků do obytných domů, kde je můžete vylepit, jako malý plakátek. Ale i do firem, podniků, nebo na magistrát, kde projde také spousta lidí.

Je to sice jednoduchý způsob pozvání veřejnosti na koncert, ale Vás ještě čeká celková úprava letáku.

· Musíte zvolit gramáž papíru, jeho formát a velikost.
· Rozmyslet si barvu papíru, ale také grafiku uveřejněných informací.
· Budete uvažovat také o obrázku?
· Rozhodněte se, zda budou informace uvedené na obyčejném jednom papíru, nebo bude papír nějakým způsobem skládaný.

hudba

Od všech Vašich požadavků se bude odvíjet i cena. Ale ta nebude závratně vysoká. Do mdlob se rozhodně nedostanete! A pokud bude Vaše objednávka optimální, nemusíte financovat ani dopravu letáků na místo určení. Tu můžete mít zdarma! A že se můžete spolehnout na kvalitní tisk letáků, na to vezměte jed! Jen nic neoddalujte, protože i při rychlém a kvalitním zpracování Vaší objednávky byste se nemusel do termínu dodání vejít!

Vězte, že letáky Vám pomohou oslovit kvanta lidí, kteří si na Váš koncert čas rozhodně udělají!