Letošní dovolená může být i o wellness ve dvou

Už jste přemýšleli, jak prožijete letošní dovolenou se svou drahou polovičkou? Určitě si chcete pořádně odpočinout a načerpat nové síly pro náročné úkoly, které vás doma nebo v práci opět čekají. Možná bude vaše dovolená trvat jen pár dní, možná naopak i pár týdnů. Vždy ale můžete odjet na wellness pro dva.

Dostane se vám netradičních zážitků a vyzkoušet můžete několik variant masáží a různých dalších procedur, o kterých jste dosud jen snili. Málokdo má totiž čas nebo možnost odjet na takový pobyt i mimo období dovolených. Většina z nás nemá pomalu ani čas dojít si pravidelně na masáž.

Vyzkoušejte to, o čem už dlouho sníte

Wellness pobyt může být i vhodným dárkem pro přátele či příbuzné. A víte co je na něm tak úžasného?
· Čas trávíte v prostředí příjemného hotelu či lázní, navštívíte tak i místa, která ještě neznáte. K dispozici jsou lokality po celé republice.

· Můžete mít stravu v podobě polopenze, plné penze nebo pouze snídaně. Konečně si tak odpočinete od vaření a každodenního vymýšlení jídel. A navíc ochutnáte i pokrmy, které doma nikdy nepřipravujete.

· Dopřejete si různé masáže, tradiční i netradiční, zábly či kosmetické služby. Navštívíte vířivku nebo saunu. Zkrátka dobijete tělo i mysl energií.

· A konečně strávíte čas pouze ve dvou, je jedno zda s nejlepší kamarádkou, manželem či přítelem. Stačí, že budete daleko od všech starostí a stresu, klid a pohodu si tak můžete naplno užít.

Musíte udělat jediné, svůj pobyt si vybrat. Pro jednodušší hledaní si navolte parametry, které upřednostňujete. Patří sem především cenové rozpětí, počet nocí a nabízené služby. Pak si už jen z nabídky, která přesně splňuje vaše kritéria, zvolte to, co vás nejvíce zaujme.

Je to jednoduché, tak neváhejte a objednejte si svůj pobyt včas, ať vyzkoušíte to nejlepší z nabídky!