Levná varianta

Pokud se řekne pletivo, jistě víte, o co se jedná. Jedná se prakticky o nejlevnější variantu oplocení, která je vhodná právě pro velké pozemky. Ačkoliv se jedná o levnou variantu oplocení, mnoho lidí odrazuje strach z nežádoucích vlivů, které by mohly pletivo poničit. Pokud i vy patříte mezi ně, rádi bychom vám nabídli možnost, použít k pletivu podhrabovou desku. Netušíte o co se jedná? Zajímá vás více informací o podhrabových deskách?

O co se jedná

Taková deska nevyžaduje betonový základ. Přesto slouží jako klasická podezdívka k plotu. Pokud vás zajímá, jak je tedy dosaženo pevnosti a odolnosti, podhrabová deska je vyztužena ocelovými tyčemi. Kromě toho, že jsou podhrabové desky velmi levné a praktické, můžete si i u nich vybírat z různých barev a dekorů. Pokud vám nebudou vyhovovat podhrabové desky z nabídky , na přání vám vyrobíme i jiné rozměry desek. A to až do 330 cm.

Zabrání útěku zvířat

Zaujala vás naše nabídka? Potom se na nás obraťte a domluvíme se na dalších podrobnostech. Nezáleží na tom, jestli na svých pozemcích chováte zvířata či chcete zabezpečit svůj pozemek před vnějšími vlivy. Díky spojení podhrabových desek z naší nabídky a pletiva budou vaše pozemky v bezpečí z obou stran. Při použití podhrabové desky vám nemusí dělat obavy ani prorůstající tráva.

Zlaté české ručičky

Pokud si vyberete u nás, můžete se spolehnout na osvědčenou českou kvalitu. Jsme si natolik jisti vysokou kvalitou našeho zboží, že pro nás není problém prodloužit vám záruku až na 36 měsíců. Kromě kvalitního zboží vám rádi nabídneme také profesionální montáž za výhodnou cenu. Podívejte se na vzory podhrabových desek a vyberte si přesně takovou, která se vám bude nejvíce líbit. Pokud budete chtít poradit, velice rádi vám poskytneme odborné rady.