Malá lahvička, velké potěšení

Velice rychle se naše populace zmodernizovala a vstoupila do tohoto století s pocitem, že je všechno tak, jak má být. Jenomže mnohdy je opak pravdou. Chtěli byste se občas raději nechat unášet vírem, než abyste neustále vyčnívali z řady? Pak splyňte s okolním světem. Toho docílíte jedině tak, že vyzkoušíte některý typ ze sto druhů poppers. Jedná se o malé lahvičky do 15 ml, které jsou velice populární.

žena

Tato látka však může způsobovat zdravotní potíže a proto se nesmí konzumovat. Obzvlášť nebezpečné je její vdechnutí a ještě daleko horší jsou následky po spolknutí této látky. Jedná se totiž o čistič na kůži a rekordéry. Pomocí této látky se také čistí erotické pomůcky a kůže. Jedná se o extrémně silný čistič. V naší široké nabídce najdete více jak sto druhů poppers. Malé lahvičky se snadno skladují. Po otevření je nejlepší uchovat je v chladnu a vždy se pořádně ujistit, že lahvička byla řádně zabezpečená a uzavřená. Uvnitř lahvičky se totiž nachází vysoce koncentrovaná látka, která je těkavá a rychle vyprchá, proto se s ní musí také manipulovat opatrně a rychle.

Čím více objednáte, tím více získáte

Pokud znáte některé druhy poppers, z nichž nejznámější je zřejmě Amsterdam, Rush a mnohé další, tak možná rádi vyzkoušíte nějakou novinku. Poskytujeme také výrazné slevy a to pro ty lidi, kteří rádi zkouší nové věci a kteří rádi experimentují. Chcete něco jedinečného a originálního? V tom případě vyzkoušejte některý z mnoha dalších druhů, které nabízíme. Nakupovat můžete jak v malém množství, zasíláme zásilky již od jednoho kusu lahvičky, tak i ve velké, což se rozhodně vyplatí, protože k objednávce dáváme množstevní slevy.

ohňostroj

  • Zasíláme vždy v diskrétním balení
  • Neobávejte se, že by vás snad někdo mohl odhalit. Balíčky zasíláme diskrétně a obsah balíčku není nikomu známý, ani zřejmý. Zásilka je zcela diskrétní a vůbec nejde na první pohled poznat, co daný balíček v sobě ukrývá.