Mějte odvahu a požádejte

Víte, že by se Vám žilo podstatně lépe, kdybyste hýřili energií a hlavně, že byste věděli, jak se svým životem naložit? S bohyní Kálí by Vám to v životě šlo hladce. Respektive s jejím požehnáním.

Neměli byste důvod být

· zasmušilí,
· unavení,
· bezradní,
· lhostejní.

Možná byste sami našli další podoby Vašich nálad, které Vás víceméně ubíjejí. Dostat se do nálady, která Vás uvádí do depresí a stavů beznaděje, je důsledkem nedostatku energie a jakéhosi druhu pesimizmu, který pak dokáže ovládnout celou Vaši mysl.

A co se většině případů stává?

O myšlence se říká, a mnoho lidí se k této verzi také přiklání, že má obrovskou sílu. Proto jste pak krůček od fyzických nemocí. Vaše myšlenky jsou negativní, proto se i Vaše tělo přikloní k negativním projevům. V podstatě se jen brání.

Předejděte nemocem těla i duše!

· Změňte své myšlení, aby Vaše tělo bylo také zdravé.
· Změňte postoj k životu, abyste věděli, k čemu je Váš život na této zemi předurčen.
· Neostýchejte se a oslovte vesmírnou mocnost – bohyni Kálí!

Věřte, že k tomu sílu najdete vždycky, pokud ovšem budete svůj život chtít změnit!
Seberte veškerou svou odvahu a s pokorou ve svém srdci povězte své vyvolené bohyni o svém strádání. Ona se v tuto chvíli stane Vaší matkou. A jak je známo, matky své děti neopouštějí ani v dobách zlých. Naopak!

Buďte ale dobře připraveni!

Kálí – to je energie, která spláchne vše, co jí stojí v cestě!
Kálí – to je oheň, který spálí vše na popel.
Kálí – to je nový život, který z popela vzejde!
Jste dostatečně připraveni na tak mocnou sílu? Jste ochotni podstoupit znovuzrození za cenu ohně a popela, ze kterého nakonec vzejdete, jako duševní bojovník?

Pokud opravdu chcete všechno podstoupit, věřte, že Vás čeká odměna v podobě ochrany kosmické bohyně – Kálí! Ta totiž neumí prohrávat. Pouze vítězí. Stejně jako Vy, podrobíte-li se její vůli.