Nádherný design

Revitalizujete svůj domek a chcete, aby vše vypadalo velice pěkně, ale zároveň to plnilo svou funkčnost na sto procent? Dřevěné rolety působí skutečně elegantně a zároveň plní vše, co byste od nich jen mohli očekávat. Chrání vaše okna před vandaly a zloději, udržují v domě více tepla a také v neposlední řadě stíní vaše pokoje před ostrým sluníčkem. Vybírat můžete z různých designů, takže se vaší kreativitě nekladou téměř žádné meze. Jsme schopni vám vyjít v mnoha ohledech co nejvíce vstříc, neváhejte a prohlédněte si naši práci ve fotogalerii.

rolety

Vybírejte z celé řady různých typů venkovních rolet, zvolte si takové ovládání a motiv, který vám bude ve všech ohledech vyhovovat, takže budete se svým výběrem a nákupem naprosto spokojeni. Elegantní přírodní materiál je v současné době velice moderním doplňkem jakéhokoliv domu a vy jistě neuděláte chybu, pokud si ho zvolíte. Má několik podstatných výhod a díky dobrému ošetření vám vydrží sloužit skutečně dlouho. Je velice odolný vůči venkovním podmínkám a dobře se udržuje, čištění vám tedy nezabere příliš mnoho času. Zvláště pokud bydlíte u rušné silnice je pro vás důležité co nejvíce eliminovat množství hluku v domě, v tomto vám náš produkt velice účinně pomůže.

dřevěné rolety

Jestliže chcete vylepšit komfort svého bydlení, rozhodně neuděláte chybu, pokud se rozhodnete na okna svého domu nechat nainstalovat kvalitní venkovní rolety na míru. Je důležité, aby dobře pasovaly na okno a tím mohly plnit všechny své funkce na sto procent. Ovládání je také velice jednoduché, máte možnost výběru mezi manuální a elektrickým, záleží jen a jen na vás, čemu dáváte větší přednost a co vám lépe vyhovuje. V případě že máte jakékoliv dotazy k naší práci, neváhejte a kontaktujte náš zákaznický servis, kde vám rádi se vším poradíme. Veškeré naše produkty vám také samozřejmě dovezeme a profesionálně nainstalujeme.