Najděte si poskytovatele internetu podle své adresy

Za dobu své existence se internet Praha 7 dostal snad do všech odvětví lidského konání, jaká vůbec existují. A to je muteprve něco kolem třiceti let. Možná, že bychom mohli říci, že je mu něco kolem třiceti let. Záleží na tom, z jakého úhlu pohledu se na to, kdo dívá. Přesné datum jeho zrodu nikdo nezná. Co ale víme jistě všichni, je to, co od něj v současné době očekáváme. firemní kancelář, kde každý pracuje na svém notebooku

 • Samozřejmě, že je to
  • stabilita
  • přijatelná cena
  • spolehlivost
  • hlavně dostupnost.

Největší zklamání (možná i zlost) nastane, pokud se někam nastěhujeme a až poté zjistíme, že tu neexistuje připojení i internetu. Stejně nepříjemná situace je to ve chvíli, kdy na takovou adresu nastěhujeme svou firmu. Proto je dobré nejprve si zjistit, jaká je v dané oblasti situace.

 • Můžete jít v podstatě dvěma cestami.
  1. Zjistit si, jaké je pokrytí všemi poskytovateli na vašem území a poté vylučovací metodou požádat o tuto službu toho naposledy zbývajícího.
  2. Druhá možnost je trochu rychlejší. Zjistíte si, který poskytovatel internetového připojení je nejkvalitnější a poté se podíváte, jestli je jeho působnost i na vašem místě.

Druhá možnost je efektivnější především z toho důvodu, že kvalitní poskytovatelé internetu mají většinou pokrytí po celé jimi avizované oblasti. chytrý mobil s internetem

Nejste spokojeni se stávajícím internetem? najdete si lepšího

Jestliže je vaše působiště v městské části Praha 7, kam spadá Bubeneč, Troja, Holešovice nebo Libeň, pak si můžete najít i konkrétní adresu a pohodlně zjistit, zda se pokrytí týká i vás. Vzhledem k tomu, že je v této oblasti poměrně mnoho škol, firem, obchodů, call center a dalších institucí, které se bez připojení k síti neobejdou, je více než pravděpodobné, že se pokrytí bude jistě týkat i vaší adresy.

 • Informovat se o možnostech připojení mohou pochopitelně i uživatelé internetu, kteří nejsou se stávajícím poskytovatelem spokojeni a hledají lepší služby.