Nebojte se otevřít svým problémům


Trpíte dlouhodobě zdravotními problémy, se kterými si klasická západní medicína nedokáže tak úplně poradit? Necítíte se šťastní, trápí vás rány z minulosti, připadáte si, že jste kdysi pochybili a zažíváte nepříjemné pocity? Toto všechno jsou problémy, se kterými si může poradit nikoliv klasická, nýbrž alternativní medicína. Mezi velmi populární metody, které se zabývají nejenom psychosomatickými problémy, patří právě regresní terapie e v Praze.

žena držící se za hlavu

Regresní terapie spočívá v tom, že se za pomocí kvalifikovaného odborníka dostanete na sezení až k samotnému jádru svého problému. Budete odlupovat jednotlivé slupky, až se dostanete přímo k tomu, co je příčinou všech vašich obtíží. Tento proces není nic jednoduchého, může se vám to podařit na prvním sezení, ale klidně až na druhém. Bude to pro vás dost pravděpodobně psychicky velmi vyčerpávající, mohou se projevit silné emoce, včetně nezadržitelných slz. Nebojte se, vše toto je zcela normální, a vede to k vámi vytouženému cíli – vyřešit jednou provždy svůj problém.

silueta sedícího muže

Více různých přístupů
Terapie se může vyvíjet několika různými způsoby. Může dojít k hypnóze, ale také nemusí. Někteří pacienti mají k hypnóze negativní postoj, avšak nebojte se, k výsledku se dá dojít i bez ní. Nemusíte se bát ani toho, že si nyní vůbec nevybavujete, co může být příčinou problému. To většina pacientů neví. Od toho tu jsou však odborníci, kteří se k vám pomocí kombinace různých metod dokážu dostat a poodhalit pravdu minulosti. Právě v tom spočívá úspěch celé regrese.

Od traumat z minulosti až po léčbu bolesti
Co všechno je možné pomocí regresní terapie vůbec řešit? Jedná se o optimální volbu zejména pro pacienty s psychosomatickými bolestmi. Dále pro ty, kteří utrpěli v minulosti jisté trauma, které je poznamenalo. Řešit se tak však dají i různé fobie, vztahové problémy nebo třeba dokonce i příznaky schizofrenie.