Nechte se namasírovat eroticky

Masáže jsou v dnešní době pro mnoho lidí nezbytnou součástí života. Zbavují nás nahromaděného stresu z práce a pomáhají nám uvolnit se. Jelikož žijeme v uspěchané době, často pracujeme přesčas a nedopřáváme si příliš kvalitního odpočinku, jsou pro mnoho lidí masáže skvělou formou relaxace. Pokud i vy patříte mezi milovníky kvalitních masáží, ovšem přijde vám, že už vám masérské salony v této oblasti nemají co nabídnout, nabízíme vám erotické masáže.

Jedná se o novinku, která se však v poslední době stává čím dál více oblíbenou. Spousta lidí si myslí, že se jedná o erotické služby, které zahrnují sex. To je však pouhá domněnka. V našem salonu vám nabízíme pouze profesionální služby, které sex rozhodně neobsahují. Sex je v našem salonu přísně zakázán. Co u nás tedy najdete?

• Nabízíme vám kombinaci relaxační a rekondiční masáže.
• Masérka vás masíruje nahá nebo ve spodním prádle.
• Individuální přístup je samozřejmostí.
• Nabízíme také nepřímou masáž prostaty a masáž intimní partie.
• Masérku si můžete předem zarezervovat či vybrat přímo na místě.
• Nealko nápoje máte u nás zdarma.
• U nás můžete využít také Wi-fi zdarma.

Pokud byste chtěli tuto masáž využít, neváhejte nás kontaktovat. Objevte nové možnosti v této oblasti. Uvolněte nejen své tělo, ale také svou mysl. Naše masáže nejsou určeny pouze pro muže, využít je mohou také ženy. Jaké druhy masáží u nás najdete? Vyzkoušet můžete:

1. Klasickou erotickou masáž
2. Klasickou erotickou masáže se dvěma masérkami
3. NURU masáž
4. TOP sensual masáž

Nabízíme vám také různé příplatkové služby, mezi které patří intimní doteky, masáž prostaty, foot job, lap dance a další. Všechny tyto služby jsou na vzájemné dohodě přímo s vámi vybranou masérkou. Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoli požadavkem. Velmi rádi vám vyhovíme. Naším hlavním cílem je poskytnout našim klientům maximální uvolnění.