Netradiční pojetí příjemných pocitů

Pod pojmem netradiční si představím něco nového, co ještě neznáme, něco jiného, můžeme říct i originálního. Netradiční může být cokoliv, ale když se jedná o pocity, tak jistě zbystříme. Sexuální hrátky si každý užívá po svém. Každý má vlastní styl a každý má rád něco jiného. Chcete si je zpestřit? Vyzkoušet něco nového a právě netradičního? Lákají vás nové zkušenosti? V tom případě máte co objevovat.
Ø Poppers jsou malé lahvičky s nebezpečnou látkou uvnitř. Jedná se o látku těkavou, hořlavou a nebezpečnou. Při styku s kůží vás může až popálit, takže opravdu opatrně na jakékoliv vylití a zacházení. Lahvičky se označují jako čističe. Jedná se o čističe kůže, erotických pomůcek, audio a video hlav a podobně.
zamilované fanynky

Někteří z nás jsou však stálými zákazníky a mají zkušenosti s různými lahvičkami. Existuje jich přes sto druhů, takže je opravdu z čeho vybírat.
Existují produkty v malých a velkých lahvičkách. Malé lahvičky mají obsah do 15 ml. Velké se mohou svým obsahem pohybovat v rozmezí právě od 15 ml až po 30 ml.

Světové značky

Jestliže jste se s poppers již setkali, pak víte, že je hned několik světových značek, které si zakládají na svých kvalitních výrobcích. Patří mezi ně i státy jako je Anglie, Německo, Japonsko a samozřejmě také Amerika. Po celém světě se prodají miliony lahviček.
romantická chvilka

Pouze ověřené druhy

Každý produkt je prověřený. K dispozici jsou pouze ověřené druhy, protože na tom si zakládáme. I z tohoto důvodu a mnohých dalších se k nám zákazníci rádi vracejí. Zásilku zasíláme vždy v diskrétním balíčku, takže nikdo z okolního světa nic nepozná. Co se skrývá uvnitř, to se mohou ostatní zvědavci jen dohadovat. Pěnová obálka a bublinkové folie, to jsou další kladné vlastnosti, na kterých si zakládáme. Balíčky jsou přizpůsobené tak, aby se při přepravě nepoškodily. Pečlivě zabalené, aby nedošlo k žádnému poškození.