Opalovat se můžete i v zimě


Patříte i vy mezi lidi, kteří netrpělivě očekávají první letní paprsky už jenom z toho důvodu, aby se mohli vystavit na sluníčku a opalovat dlouhé hodiny? Je logické, že vás tmavší odstín pokožky láká a získat ho nemusíte pouze v létě na vaší dovolené, kterou strávíte u moře.
Mít krásně opálenou pokožku můžete i v zimě a dopřát si tak odstín, který vám přinese krásnější vzhled i v období, které je na opalování netypické.
kosmetika na opalování

Výhody opalování v soláriu

Tak jako drtivá většina lidí, tak i vy jste možná už zažili ten pocit, když jste se při první snaze o získání hnědšího odstínu spálili a několik dní nemohli na sluníčko. O to horší byla možná i rekonvalescence a boj s popálenou kůži, která vypadala rudě i z dálky.
Tyto etapě se však můžete zcela vyhnout, pokud zamíříte do solária Brno, kde docílíte opálení bez bolestí a rovnoměrně. I díky soláriu se vám nestane, že budete mít na těle nevzhledná bílá místa od plavek (nebo třeba od ramínek z vaší podprsenky) a jiných částí, které chcete zakrýt.
Opalování v solárním studiu má taktéž velkou výhodu v tom, že vám ušetří spoustu volného času. Už nebudete muset trávit několik dlouhých hodin na slunci, protože vám bude stačit několik pár minut k tomu, aby byla vaše pokožka o odstín tmavší.
dívka po pás ve vodě

Vyhledávaná procedura, která má velkou oblibu

Návštěva v soláriu patří mezi populární procedury, kterým se nevyhýbají jak muži, tak i ženy. Můžou ji podstoupit osoby různé věkové kategorie a rovněž si můžete vybrat i přístroj, ve kterém by vám bylo opalování nejpohodlnější. V nabídce nalezete 7 horizontálních, 1 vertikální, ale i kolagenové solárium, které je v dnešní době nesmírně oblíbené.
Zvolit si sami můžete i intenzitu vašeho opálení – slabou, střední nebo tu silnou.
opalování u moře

Navštivte i vy naše studio a nebudete muset řešit v létě problémy, které se vám jindy nevyhýbaly. Připravíte tak pokožku na styk se slunečními paprsky a i díky tomu se vám nestane, že se v letním období ještě někdy spálíte.