Orgán, který může pořádně pozlobit

Jedná se o jeden menší orán, který mají ve svém těle pouze muži. Úzce souvisí s toaletou a také s močovým měchýřem. Jistě už vás napadne, o jaký orgán by se mohlo jednat. Jedná se tedy o prostatu, kterou mají všichni muži, a celá polovina z nich se v průběhu života setká s nějakými problémy právě s tímto zapeklitým orgánem. Vlivem špatného životního stylu v průběhu života se může stát, že se tento orgán zvětší a začne tlačit tam, kde to není příjemné. Vznikají z toho posléze problémy, kterými se muži velice neradi chlubí a tak se snaží je většinou ututlat, protože si často myslí, že jde o problém, za který by se měli stydět. Nechtějí si často připustit, že by mohli vůbec nějaký problém mít, takže je to s nimi kolikrát ještě složitější.

Ovšem existuje i prevence, kterou můžete dodržovat, abyste podobným problémům předešli .


– dodržování zdravé stravy
– nejíst kořeněná nebo ostrá jídla
– nekouřit
– nepít alkohol
– spát v dostatečném množství
– zbytečně se nestresovat, snažit se tomu předejít
– vyhýbejte se krátkým intervalům mezi močením přes den
– sportujte nebo se alespoň trochu pohybujte
– dodržujte pitný režim
– nepijte moc tekutin před spaním
– nezadržujte močJak se tedy zvětšená prostata a problémy s ní projevují?

1) Jedná se o časté močení.
2) Nucení na močení a urgentní močení.
3) Nepříjemné pocity, které močení doprovází.
4) Ukapávání po vymočení.
5) Probouzení se v noci a nucení jít na záchod.
6) Nedostatečná erekce.
7) Celkově to může vést ke snížení sebevědomí.
8) Cítíte se nervózně a jste z toho nesví, protože nikdy nevíte, kdy vás zase pocit plného měchýře překvapí a jestli to nebude náhodou v nějaké opravdu nepatřičné situaci.
9) Pocit, že neustále musíte něco kontrolovat a mít pod kontrolou také často na sebevědomí nepřidá, takže se celkově po náročném dni cítí muži ještě vyčerpanější než obvykle, protože je trápí právě tyto starosti se zvětšenou prostatou.

Přitom to jde léčit tak snadno. Pomohou vám přírodní léky, které jsou volně dostupné a nemusíte chodit ani k lékaři pro předpisy.