Podlaha, která patří do moderního interiéru

Mnoho z těch, kteří v současné době plánují pokládku podlahy, volí laminátové, či dřevěné podlahy v přírodním designu, který působí teplejším dojmem a ladí k ostatnímu vybavení pokojů. Milovníci minimalismu, jenž je spojován s prvky kovu, skla a jednobarevných prvků, raději sáhnou po typu podlahy marmolea, nebo vinylu. Právě tyto čtyři druhy podlahových materiálů nabízí ve svém studiu, kde se vám budou plně věnovat naši čtyři odborníci. Zabýváme se nejenom prodejem podlah, dveří, zábradlí a schodů, ale také návrhy, rozpočty a realizacemi.
Křesílko stojící na dřevěné podlaze poblíž velkého okna
Poradíme vám s výběrem typu podlahy a pokud si na její položení netroufnete sami, což je ostatně problém většiny zákazníků, rádi vám tuto otázku pomůžeme vyřešit. Nabízíme kvalifikovaný tým montážních techniků, jenž si poradí s každým vaším požadavkem a dotáhne i ten nejmenší detail k vaší spokojenosti. Pokládce ovšem předchází dokonalá příprava technického zaměření plochy. Toto zpracování vám poskytneme bezplatně a věřte, že si poradíme s každou překážkou, o které si možná myslíte, že je neřešitelná. Ve většině případů je nutností před samotnou pokládkou provést vyrovnání samonivelační stěrkou, což je jednoduchou záležitostí našich výše zmiňovaných techniků.
Interiér kuchyně s dřevěnou podlahou
Naše dlouholeté zkušenosti a také kladné recenze klientů nás opravňují k tomu, abychom sami sebe hodnotili, jako společnost, která pracuje s nejnovějšími materiály a technologiemi na trhu. Zároveň pružně reagujeme na změny v oblasti designu, takže v našem obchodě budete nacházet stále nové vzory materiálů, které uspokojí vaše představy o krásném moderním interiéru. Vyberte si z mnoha druhů variant v našem internetovém obchodě, kde také můžete zadat jednotlivé poptávky, nebo se vydejte přímo za námi do interiérového studia, kde se vám budeme plně věnovat.