Potěšení formou erotiky

Erotické masáže nabízí mnoho různých pohledů na danou problematiku. My však víme, že lákají především muže, ale i některé ženy, a tito lidé velice rádi a ochotně chtějí přijít, aby si užili naše služby. Proto jsme zde pro vás s nevšedními zážitky, které můžete pocítit formou různých druhů procedur, které nabízíme. Široká nabídka je opravdu luxusní.1. Vždy krásně nalíčené– každá naše dáma je velice půvabná a krásná. Mají dokonalé míry, ale také tělo, které je možné přirovnat opravdu k sexy bohyním. Navíc jsou vždy všechny naše profesionálky krásně nalíčené, ale přitom si zachovávají svůj přirozený a ženský půvab. Jejich styl je opravdu famózní, oděné jenom spoře v lahodných saténových županech nebo s podvazky. Samozřejmě mají na výběr i z jiného sexy prádla, takže vás jistě něčím výjimečným potěší a překvapí. Podpatky bývají samozřejmostí, aby vynikla jejich opravdu špičková postava, která je naprosto k nakousnutí. Krásně učesané a připravené jenom pro vás. Vybírejte podle svého vlastního vkusu přesně tu, která se vám bude nejvíce líbit. Samozřejmě, až přijdete příště, můžete si zvolit nějakou jinou ženu a užít si to zcela jiným způsobem.

2. Zajišťujeme stoprocentní diskrétnost– naše služby jsou opravdu na profesionální úrovni, takže nikdy nepotkáte nikoho jiného, než vaši partnerku, která se o vás bude starat. Nevedou se žádné záznamy ani soukromé zápisy. Je tak vždy zaručena naprostá a stoprocentní diskrétnost.

3. Parkování zdarma– zajišťujeme samozřejmě také pro naše zákazníky parkování zdarma a nápoje, které si můžete objednat.


Jaký typ si vyberete?

Máme na výběr z mnoha erotických masáží, při kterých se používají oleje nebo také mýdlové, při kterých zase zažijete speciální mýdlovou pěnu. Můžeme se zaměřit na váš penis, což ostatně děláme při každé proceduře, nebo můžete požadovat speciální nuru, která se provádí tělem na tělo za pomocí speciálního nuru gelu.