Potřebujete těžké věci zvednout, přemístit, přetáhnout nebo zdvihnout do výšky?

Pak zajisté využijte prací autojeřábu. Tyto specifické velké stroje jsou k těmto účelům jako stvořené. Dokážou mnoho věcí a zejména práce, na které jsou stavěné. Některé práce tak nezajistí nikdo jiný, jenom dobrý autojeřáb.

v Přenášejí a převážejí těžké prvky. Jakýkoliv materiál zvednout do výšky. Dostanou se i na těžko přístupná místa. Jejich využití je tak opravdu široké, zejména ve stavebnictví ale také částečně v průmyslu. S těmito stroji se také často disponuje u dopravců a také při budování cest, ale i budov, velkých či malých firem, hal, komunikací a mnoho dalšího.

v Autojeřáb se dostane do těžko přístupných míst. Doveze vás jednoduše až na místo určení. Přesně tam, kde se mají práce vykonávat. Musí mít stabilní základ a pevnou stavbu. Důležité jsou také servisy a kontroly každého takového kolosu, protože je nezbytné dbát na vysokou bezpečnost jak zaměstnanců, tak i ostatních lidí, kteří se běžně na stavbách či v zóně prací vyskytují.

Obraťte se na profesionály v tomto oboru

Disponujeme různou technikou a zařízeními, které vykonají těžkou práci za vás. Pronájem se zhodnocuje podle složitosti zakázky. Náročnost práce se také může posuzovat zcela individuálně, ale máme i ceník, podle kterého se můžete předem řídit.

a. Nezbytný je také vyškolený personál, který přesně ví, jak práci provádět.
b. Zařízení musí být v souladu se všemi normami a pravidly.
c. Musí se dbát na bezpečnost práce v každém ohledu.
d. Předností je samozřejmě spolehlivost a také precizně odvedená práce.
e. Špičkové stoje a zařízení vám pomohou zrealizovat jakékoli zakázky.
f. Důležité je také odborné poradenství.
g. Snažíme se udržovat vysokou kvalitu ale za příznivé ceny.
h. Pracujeme přesně, rychle a podle daných termínů.
i. Práce splňují všechna požadovaná kritéria.
Profesionální přístup s individuálním nasazením každého z nás.