Použití poppers

Popper je nebezpečná látka, těkavá a vysoce hořlavá. Po otevření lahvičky velice rychle vyprchá, a proto s ní musíte jednat rychle a opatrně. Není to pro každého, ale každý to jednou za život může zkusit. Vdechuje se jednou a ihned druhou nosní dírkou. Ovšem jedná se o čistič, který se používá pro účely čistění erotických pomůcek, kůže a dalších podobných produktů. Obsahuje chemické látky, které jsou pro lidi nebezpečné a jedovaté jako jsou: alkyl nitrit, butyl nitrit, isobutyl nitrit či amylnitrit. Ovšem celkově se tato látka řadí mezi afrodiziaka.

schůzka

Za afrodiziakum byla považována také v minulém století, kdy si ji lidé kupovali právě pro její silné účinky. Zesílí orgasmus. Některé ženy při něm zažijí svůj první orgasmus, u mužů je to doslova výbuch emocí, potěšení a slasti. Takový prožitek u muže se dá přirovnat k ženskému orgasmu, který je prý stokrát intenzivnější než u muže.

Něco málo z historie poppers

Poppersy byly kdysi označovány, a ještě se to často traduje i v dnešní době, jako gay droga. Samozřejmě, že něco na tom pravdy bude, protože jakmile se tato látka v minulém století objevila, hojně ji používali právě homosexuálové a takzvaní „pochybní“ lidé, kteří tehdy neměli moc dobrou reputaci. Ovšem obliba poppers rostla a neustále se rozrůstala a to nejenom v našem státě, ale po celém světě.

párty

Podle názvu dané látky tak často poznáte, ve které zemi má tato látka svůj původ. Amsterdam, Rush, ale i látky vyráběné v Německu, Velké Británii nebo v Japonsku se velice rychle dostaly do popředí a ovládly celosvětový trh. V dnešní době je neustále používají homosexuálové, protože vám tato látka navozuje pocity potěšení, uspokojení a také volnosti v oblasti konečníku a jiných intimních partií, proto se po této látce homosexuálům lépe provádí sex. Je to daleko příjemnější a všechno je otevřenější. Už žádné strasti, starosti ani lži. Zkrátka se jeden druhému otevřete a do sytosti si vychutnáte pocit štěstí a uspokojení.