Přehledné uložení, snadný přístup

Celou řadu dokumentů musíme mít k dispozici nejen v elektronické podobě, ale také fyzicky. Ve formě obchodní smlouvy, mzdového listu, evidenčního listu, pracovních smluv, osobních karet zaměstnanců, požadavky zákazníků a mnoho a mnoho dalšího.

I když jsme naši komunikaci přesunuli do elektronického rozhraní, bez praktického a přehledného ukládání dokumentů se nelze obejít ani dnes. V každé kanceláři a každé provozovně tak nesmí chybět několik nezbytných kusů nábytku . Prvním důležitým požadavkem je, uchránit citlivost údajů shromážděných uvnitř. Proto je každá kartotéka uzamykatelná.


text na složce

Dále požadujeme, aby kartotéka byla seřazena přehledně a abychom se rychle dostali k požadované informaci. Z tohoto důvodu jsou jednotlivé zásuvky zhotoveny tak, aby měly dostatečnou nosnost a byly přístupné po celé své délce. Jejich bezproblémové a snadné otevírání zajišťují kvalitní kuličková ložiska. Kartotéky jsou navrženy tak, aby dbaly o vaši bezpečnost a zamezily možnému převrhnutí. Vždy je možné otevřít jen jednu zásuvku.

Do moderních kanceláří, moderní dekor
Dříve jsme vídali kovové provedení kartoték téměř v každém lékařském zařízení, v každé kanceláři nebo na úřadech. Dnes už si klademe za cíl, aby nábytek v kancelářích působil jednotným dojmem, elegantně a moderně.

úhledný rukopis

Čelní dvířka je možné zvolit v různém provedení a samozřejmostí jsou i celodřevěné kartotéky, které výborně zapadnou do interiéru vašich moderních kanceláří. Kartotéku si můžete objednat v různých velikostech, podle jejího konkrétního využití. Dostupné jsou i modely, které umožňují skladování menších formátů.

Prohlédněte si, že se perfektně hodí i do vaší kanceláře a do vaší provozovny. Na dodání nebudete čekat dlouho a zásilku vám dopravíme!