Přestěhujte se bez stresu


Stěhování se někomu může stát doslova noční můrou. Zejména, pokud je nucen se přemístit se všemi věcmi po delší době bydlení na jednom místě. Teprve ve chvíli, kdy začne balit zjistí, kolik věcí za ty roky nahromadil.
· Pokud se díváte na americké filmy, možná vám také připadá, že to tam mají trochu jednodušší.
· Navozí si domů krabice, veškerý majetek do nich naskládají a jedou o kus dál.

stěhovat

Češi prostě stěhovací národ moc nejsou. Pokud ale už taková situace nastane, není potřeba hned sahat po prášcích na uklidnění. Zkuste raději sáhnout po telefonu a zavolat si pro pomoc. Dispečinku sdělíte podrobný seznam věcí, které do nového bydliště poputují s vámi a pak už se domluvíte jen na podrobnostech. Nemusíte ani obíhat supermarkety a žadonit o vhodné velkokapacitní krabice. Jednoduše si je půjčíte od vaše pomocníka. A to zcela zdarma. Pak obhlédnete okolí domu, zajistíte volnou přístupovou cestu a celá akce může začít. Není ani problém provést přestěhování o víkendech a svátcích. Ani v tomto případě se nic nepřiplácí.

Už žádné rozbité skleničky

Mnoho lidí má z přesídlení do nového bydliště doslova trauma. Na mysl jim přicházejí různé znepokojující otázky. Jak se odveze ta neforemná nábytková stěna? To budu muset všechno rozmontovat a pak opět dávat dohromady? KLID.

o Vezměte si raději dovolenou a odjeďte si odpočinout.
o Zpět přijedete do hotového.
o Vše bude smontované a připravené na váš příjezd.

černá krabice

Vy si uvaříte kávu a budete mít už jen příjemné starosti typu – nehodila by se ta květinová stěna spíše na protější stranu pokoje? Většinou se říká, že při stěhování se mobiliář docela ztenčí. V tomto případě se ani nesnažte najít nějaké střepy a rozbité židle. Vše bude odborně zabaleno tak, aby se nic nepoškodilo. A třeba vás nakonec začne stěhování bavit. Pak si můžete zajistit i patnáctiprocentní slevu.