Přestěhujte se bez stresu

Stěhování se většinou lidé už dopředu upřímně děsí. Zvláště, pokud už v současném bytě nebo domě bydlí dlouho, a tudíž nahromadili za ta léta spoustu věcí. Určitě to každý ze své zkušenosti nebo zkušenosti blízkých dobře zná.
§ Plné zásuvky nepotřebností, které ale z nostalgie rozhodně nemůžete vyhodit.
§ Staré kousky oblečení, jenž vám připomínají první taneční nebo první rande. Vyhodit se prostě nedají. Přesto, že víte, že už je na sebe nikdy nenavléknete.
PROSTĚ JE TOHO MOC. Stěhování samo o sobě je velkým stresem, a proto k němu nebudeme přidávat ještě potíže s tříděním potřebností a nepotřebností a odvezeme to prostě všechno. On se jednou čas na to roztřídění najde.

lednice

Starosti nechte odborníkům

Pokud řešíte stěhování po Praze, rozhodně nebude celá akce žádným větším problémem. Alespoň ne pro ty, kteří se na stěhování přímo specializují.
– Na vás bude jen to, abyste obhlédli celý byt a posoudili, kolik asi bude potřeba krabic na uložení a odvezení věcí.

§ Krabice shánět nemusíte.
§ Vše bude k dispozici.

– Pak je potřeba umožnit stěhovacímu vozu zajet co nejblíže domu a zavolat podrobnosti na dispečink.
§ Podrobnostmi je míněn termín, který vám na stěhování vyhovuje a počet věcí, které pojedou do nového bytu s vámi.
A tím to pro vás v podstatě končí. Vy už budete jen opět vybalovat a zabydlovat se. Je naprosto běžné, že se v domácnosti najdou věci, které nelze odstěhovat vcelku, ale je potřeba je demontovat. Ani to není žádný problém a vy budete mít v novém domově vše opět tak, jak to má být. Stěhování nemusí být pouze soukromou záležitostí. Stěhování se může týkat

kufry

– firmy
– kanceláře
– státní instituce
– skladu
– archivu.

Prostě všech prostor, které nějakým způsobem souvisejí s jakoukoliv lidskou činností. Ať už se stěhuje cokoliv, výsledek je vždy stejný – spokojenost na všech stranách.