Příjemné setkání i nové poznatky

Firemní, nebo chcete-li podniková, školení bývají velmi oblíbená. A to zejména z toho důvodu, že máte příležitost osobně se setkat se svými kolegy, nebo nadřízenými, se kterými během celého roku jednáte jen přes telefon, nebo email. Školení tedy neplní jen funkci zprostředkovatele nových informací, ale je také možností, jak budovat přátelské vztahy ve firmě a jak posílit týmovou spolupráci.

úspěch

Která místa jsou vhodná?

Jakmile budete přemýšlet o tom, kde školení uspořádáte, je rozhodující délka trvání vašeho školení. Pokud se jedná jen o krátké setkání v řádu jedné nebo dvou hodin, zcela vám postačí salónek v některém z hotelů, případně přímo sídlo firmy. Když ale pořádáte školení, které je zakončeno společenským večerem a předpokládá se, že vaši hosté v místě i přenocují, je třeba vybírat pečlivěji. Vaši hosté nepotřebují jen místo, kde si vyslechnou novinky z oboru, ale i místo, kde se budou moci večer dobře bavit. Na Vysočině je takových míst celá řada .

Proč právě tam?

Velkou výhodou je, že se jedná o pobytová místa s dobrou dopravní dostupností. To vaši hosté velmi ocení, zejména v případě, že budou cestovat z nejrůznějších měst naší republiky. Na Vysočinu to budou mít všichni podobně daleko a nevznikne problém s pozdními příjezdy. Je však nutné i zmínit, že pobytová místa jsou dostatečně vybavena nejen pro pořádání nejrůznějších kongresů a školení, ale disponují i nabídkou celé řady doplňkových služeb. Vaši zaměstnanci si jistě večer zaslouží některou z lázeňských procedur, jako například masáž celého těla, nebo odpočinek v sauně či vířivce.

týmová práce
Zbývá jen jediné. Pečlivě si prostudovat nabídku, vybrat místo, které bude odpovídat vašim představám a co nejdříve rezervovat pobyt. Jedná se o velmi oblíbené destinace, rezervaci rozhodně nenechávejte na poslední chvíli.