S hypotékou je to snadné

0 Comments


Pokud si chce podnikatel nebo spotřebitel půjčit peníze, musí se nejednou obrátit na nějakou tu finanční instituci. Protože ne každý má mezi svými blízkými lidi, kteří by mu mohli a možná i chtěli půjčit tolik, kolik je mu zapotřebí. Zatímco finanční instituce takové prostředky mají.

peníze v obálce

Mají je, ovšem nejednou je jen tak snadno nedají z ruky. Protože chtějí mít jistotu, že je dostanou i s úroky řádně zpátky, a proto žádají všemožné záruky, jimž nejeden ze žadatelů, který se ocitl v tíživé situaci, není schopen vyhovět. Požadují se tak zpravidla dostatečně vysoké žadatelovy příjmy, registry dlužníků bez záznamů, absence jiných dluhů a podobně, což je právě pro ty, kdo potřebují půjčku nejvíce, nepřekonatelná překážka.

Ovšem existuje i nabídka, jež je v tomto ohledu docela jiná. Nebankovní hypotéka bez doložení příjmu totiž klade důraz na něco docela jiného, a proto tu uspějí i mnozí z těch, kteří by jinde neměli možná ani sebemenší naději na získání nějaké té koruny.
čepice s penězi

Pokud je zde žadatelem podnikatel, který potřebuje finance pro své podnikání, má tento naději uspět i s nižším daňovým přiznáním či záznamem v registrech. Je sice tázán na své příjmy, ovšem toto není něčím, co by mu mělo v získání půjčky bránit, spíše jde jen o zjišťování, zda mu taková hypotéka nezpůsobí problémy.

Spotřebitel pak musí při žádosti o úvěr doložit nějaký uznatelný příjem a prokázat své výdaje, aby bylo posouzeno, budou-li mu příjmy stačit na hrazení splátek. Záznamů v registrech dlužníků se pak nemusí obávat.

A jak takovou nebankovní hypotéku získat?

Vlastně docela jednoduše. Na internetu se vyplní formulář, pošle se e-mailem několik fotografií nemovitosti, jež má být za takto půjčené peníze dána do zástavy, a člověk velice rychle získá tolik potřebné finance. Jež může použít dle svého uvážení a následně je za výhodných podmínek zase splatit.

Což je logicky daleko lepší než ztrácet čas se žádáním o půjčky jiné, u nichž člověku v nesnázích vesměs není vyhověno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup