S hypotékou je to snadné

Pokud si chce podnikatel nebo spotřebitel půjčit peníze, musí se nejednou obrátit na nějakou tu finanční instituci. Protože ne každý má mezi svými blízkými lidi, kteří by mu mohli a možná i chtěli půjčit tolik, kolik je mu zapotřebí. Zatímco finanční instituce takové prostředky mají.

peníze v obálce

Mají je, ovšem nejednou je jen tak snadno nedají z ruky. Protože chtějí mít jistotu, že je dostanou i s úroky řádně zpátky, a proto žádají všemožné záruky, jimž nejeden ze žadatelů, který se ocitl v tíživé situaci, není schopen vyhovět. Požadují se tak zpravidla dostatečně vysoké žadatelovy příjmy, registry dlužníků bez záznamů, absence jiných dluhů a podobně, což je právě pro ty, kdo potřebují půjčku nejvíce, nepřekonatelná překážka.

Ovšem existuje i nabídka, jež je v tomto ohledu docela jiná. Nebankovní hypotéka bez doložení příjmu totiž klade důraz na něco docela jiného, a proto tu uspějí i mnozí z těch, kteří by jinde neměli možná ani sebemenší naději na získání nějaké té koruny.
čepice s penězi

Pokud je zde žadatelem podnikatel, který potřebuje finance pro své podnikání, má tento naději uspět i s nižším daňovým přiznáním či záznamem v registrech. Je sice tázán na své příjmy, ovšem toto není něčím, co by mu mělo v získání půjčky bránit, spíše jde jen o zjišťování, zda mu taková hypotéka nezpůsobí problémy.

Spotřebitel pak musí při žádosti o úvěr doložit nějaký uznatelný příjem a prokázat své výdaje, aby bylo posouzeno, budou-li mu příjmy stačit na hrazení splátek. Záznamů v registrech dlužníků se pak nemusí obávat.

A jak takovou nebankovní hypotéku získat?

Vlastně docela jednoduše. Na internetu se vyplní formulář, pošle se e-mailem několik fotografií nemovitosti, jež má být za takto půjčené peníze dána do zástavy, a člověk velice rychle získá tolik potřebné finance. Jež může použít dle svého uvážení a následně je za výhodných podmínek zase splatit.

Což je logicky daleko lepší než ztrácet čas se žádáním o půjčky jiné, u nichž člověku v nesnázích vesměs není vyhověno.