Schodolez pro lidi, kteří jsou na invalidním vozíku

Chcete si užít zase tu svobodu a nebýt pořád na někoho odkázání? Jistě víte, jak je nepříjemné, když musíte neustále někoho žádat o pomoc. Bez pomoci se nemůžete ani dostat z jednoho místa na druhé. Kdysi tak snadná a běžná věc, nyní nepředstavitelný problém. Jste často odkázáni na druhé? Neustále musíte žádat spoluobčany, aby vám pomohli dostat se s vozíkem přes schodiště? Ať už se jedná o váš dům, panelák nebo o třeba o schody do obchodu či na úřad? Chodí s vámi často i blízcí či rodinný příslušníci, ale vždy potřebujete ještě něčí pomoc? Pak vše vyřeší schodolez.
stařenka na vozíku.jpg

· Převratná novinka, která vám usnadní život. Užívejte si konečně trochu svobody. Uvidíte, jak je příjemné mít zase volnost a nebýt pořád na někoho odkázán. Zdolávejte další a další problémy a bariéry. Schody už nebudou nikdy problém!

Konečně můžete bydlet i žít po svém.

Zdolávejte překážky snadno a bez větších obtíží

Schodolez je vhodný pro lidi na invalidním vozíku, ať už dočasně, nebo natrvalo. Je vhodnou pomůckou pro každého, kdo potřebuje snadněji a lehčeji zdolat schodiště nebo jinou terénní nástrahu. Používání této pomůcky je jednoduché a praktické. Jakmile zdoláte potřebný terén, schodolez naložíte do automobilu a můžete vyrazit za dalším dobrodružstvím. Už vás nic nepřekvapí.
invalidní vozík s odrazkami.jpg

Nic není překážkou a to ani, pokud jste na vozíčku! Vybírat si můžete z pásového nebo kolečkového typu. U pasového typu vás budou jistit kvalitní pryžové pásy. Tento přístroj má také další signalizační příslušenství, které je nastavené tak, aby byla v každém případě jištěná vaše bezpečnost. Druhý typ, kolečkový, se hodí především na točitá schodiště. Hravě a snadno s ním zvládnete pokořit nejenom točité ale také úzké schodiště.

· Schodolezy využijete na velmi úzkých schodištích nebo dokonce točitých schodištích. Zdoláte s ním jakékoliv schody, které už pro vás nikdy nebudou překážkou.

· Touto investicí si usnadníte život. Buďto sami sobě, nebo někomu blízkému, na kom vám záleží.