Sex s Youtuberkou můj erotický deník nevěra v ateliéru

Bylo to tenkrát, když mi bylo krásných dvacet sedm let a v mém domácím ateliéru se objevila „tenkrát velice známá Youtuberka“ která měla účet nejenom na sociální síti Youtube, ale i na Instagramu, Facebooku, Twitteru, Tiktoku, Tinderu, Tumblr, Snapchatu, Mastodonu, a že by ode mě chtěla nafotit nějaké fotky, které by si dala na nově vznikající web Onlyfans. Já o té webové stránce nikdy ani neslyšela, a ani se o to nezajímala, co tam může být. Jen jsem chtěla udělat radost té známé slečně a nafotit jí fotky, které by se jí líbily. A to jsem ještě netušila, že zažiji doposud nejlepší milování s holkou. Pro z Vás, kterým se líbí SEX, EROTIKA A PORNO, tak se pohodlně usaďte do vašeho oblíbeného křesla, nebo si lehněte do postele, naklepejte si svůj voňavý polštář a na něj si dejte ještě jeden menší polštářek, aby se Vám lépe leželo a netlačilo Vám pod hlavou. V poklidu se začtěte do mého erotického příběhu, který se mi přihodil v období mezi rokem dva tisíce osmnáct až dva tisíce devatenáct a trval bezmála jeden fantastický rok. Nyní bych Vám o tom ráda napsala, jak jsem prožívala něco, o čem jsem ani vesnu nesnívala. Prostě se to stalo a bylo to moc krásné období a nelituji ani jediného okamžiku stráveného s Biancou.

Ještě, než se vrhneme do mého erotického příběhu, ráda bych Vám o sobě něco napsala. Co ráda dělám, kde žiji a něco málo o mém dosavadním životě. Jmenuji se Barbora a svátek mám čtvrtého prosince, doma mi od malička mamka s taťkou říkali Baruško, Barčo. Babička s dědečkem mi říkali Barunko. Známí a kamarádi, Baruš či Barborko. A někdy mi lidé říkají všelijak Bařko, Baruno. Tímto krásným jménem se honosí například: „modelka Mottlová, tenistky Strýcová, Krejčíková, novinářka – reportérka Šámalová, herečka a zpěvačka Poláková a další známé tváře, které vídáte na obrazovce, v časopisech, na internetu či slýcháte v rádiu“.

portrét

Dnes je mi třicet dva let, jsem hnědooká černovláska s delšími vlasy pod lopatky, vysoká jsem tak akorát, cirka metr sedmdesát tři centimetrů, vážím asi šedesát kilo a hned po studium školy, jsem zůstala v Praze. Jinak pocházím a vyrůstala jsem v jednom menším městě „v Třinci“ na severovýchodě republiky. Ráda bych Vám něco hezkého napsala, například, že je Třinec super, co zde navštívit, jak jsem v něm trávila nejlepší léta, ale já vlastně ani nevím, co bych Vám o něm napsala. Třinec má spoustu paneláků, divná sídliště a obří železárny. A v nich pracoval i můj nejlepší taťka. Teď už je zaměstnaný jinde. Kvůli zdraví dal výpověď a raději dojíždí dvacet kilometrů dolů na jih, a dělá v lese na čerstvém vzduchu. Moje mamka pracuje jako účetní, ale také už toho má někdy plné zuby. A hodně často říká, že se těší na důchod a hned se přestěhují s taťkou do staršího domečku po babičce.

Jinak, v okolí Třince můžete navštívit: „Javorový vrch, rozhlednu Velká Čantoryje, Tetřev, muzeum Těšínska v Jablunkově, Kotulovu dřevěnku, Satinské vodopády, srub Petra Bezruče“. Město Třinec má přes třicet čtyři tisíc obyvatel v roce „2023“, městem nám protéká řeka Olše a Tyra a do Polska to máme, co by kamenem dohodil. Rané dětství jsem trávila s rodiči dovolené a prázdniny u babičky, která měla starší domeček v Moravskoslezských Beskydech u vodní nádrže Šance. Když si pokaždé vzpomenu, jak jsem od babičky vůbec nechtěla odjíždět zpět do Třince „bože“, to bylo breku, těch ohromných krokodýlích slz. Ale co, nějak jsem to tam přežila, ale teď už mám úplně jiný život a jsem šťastná tam, kde jsem. Když zrovna nepracuji „nefotím“ v ateliéru, procházím se po Praze a jen tak fotografuji památky, sady, uličky a také nic netušící lidi. Občas mě někdo na ulici zastaví, to, když vidí, že zrovna fotím zrcadlovkou nějaký objekt, popovídáme si spolu a ne jednou se mi stalo, že jsem takto získala velice dobrou zakázku a třeba fotila na svatbě či jiné důležité události.

Samozřejmě jako všichni mladí jsem zaregistrována na mnoha sociálních sítích. Abych byla v obraze a nic mi neuteklo, sleduji co nejvíce lidí od facebookových blogerek, youtuberek, vlogerek, tiktokerek, influencerek, twitterek, tinderek, instagramek, až po bbw plus size modelek, co zkoušejí spodní prádlo na webkameře, jako například: „Emily O\’Connor, Mikaela Marina, Saterra St jean, Traveling Hoppy, Victoria Lashay, Veronica Vansing, Isa Honey, Silvia Vladislava, Whitney Simmons, Cardi\’s Ego, SuperStacked Stacy, Crystal Hallock, Kupid Girls, Izzy Nicholls, JasmineJamesx, Savannah Bond, Mamabear Brand, Levi Coralynn Simms, Skye Likesitrough, Anna Zapala, Claudia Capertoni či angell6969“.

akt ženy

Dále různé top celosvětové herečky, známé osobnosti, celebrity, sportovkyně a zpěvačky. Zde je můj seznam mých nejodebíranějších: „Charli Grace D\’Amelio, Addison Rae Easterling, Denarie Bautista Taylor Bella Poarch, Dixie Jane D\’Amelio, Loren Gray Beech, Kimberly Guadalupe Loaiza Martinez, Avani Gregg, Elizabeth Shaila Koshy Liza, Bethany Noel Mota, iHasCupquake Tiffany „Tiffy“ Michelle Herrera, Kéfera Buchmann de Mattos Johnson Pereira, Rachel Leland Levine, Caeli Alien Patricia Caeli Santaolalla López, Wendy Jie Huang, Wengie WRAYA, Arishfa Khan, Chiara Ferragni, Sommer Ray. Indické Bollywood herečky – Priyanka Chopra Jonas, Deepika Padukone, Jacqueline Fernandez, Sunny Leone, Shraddha Kapoor, Sonakshi Sinha, Madhuri Dixit Nene, Emma Charlotte Duerre Watson, Katrina Kaif, Shruti Haasan, Urvashi Rautela, Sonam Kapoor, Tamannaah Bhatia, Kajol, Rakul Preet, Anushka Shetty, Yami Gautam, Kajal Aggarwal, Disha Patani, Zendaya“.

A také samozřejmě sleduji i české instagram influencerky „Silvii Mahdal, Karolínu Kurkovou, Annu Šulcovou, Nikolu Čechovou (Shopaholic Nicol), Denisu Milani, Nikolu Leitgeb, Petru Kvitovou, Patricii Pagáčovou, Veroniku Arichtěvu, Bé Há Nguyen, Evu Burešovou, Martinu Pártlovou, Dominiku Šťovíčkovou, Angie Mangombe a další desítky krásných žen“. To by ani za ty léta člověk neřekl, kolik lidí už na internetu sleduji. Já jsem moc ráda, že se od nich dozvím něco nového, když si přidají nová videa či fotky na svoji zeď.

Jednoho dne, bylo to v zimě v prosinci na začátku měsíce, mně zavolala známá internetová influencerka, zda bych ji nafotila, a udělala jí co nejvíce fotek a že by chtěla jak fotky v oblečení, tak i ve spodním prádle, které by si ke mně přivezla v kufříku. Samozřejmě jsem na její nabídku kývla a hned jsme našly nejbližší společný termín na nadcházející sobotu odpoledne, protože by si co nejdřív chtěla po focení odpočinout od všech sociálních sítí a aspoň přes Vánoce relaxovat. Jednoduše by nahrála poslední fotky na OF a na čtrnáct dní vypnula internet a užívala si relax v Maďarsku v termálních lázních a na Slovensku na horách v Tatrách. A to vše si již objednala už před měsícem a moc se tam těší, vyjela by tam s kamarádkou další instagramerkou a užily by si zaslouženého vánočního a silvestrovského odpočinku. Docela jsem jí ty plány záviděla. Moje kamarádky byly již vdané anebo měly partnery a chtěly být s nimi. Já žádného partnera / partnerku v té době neměla, takže jsem maximálně plánovala, že bych se mohla zastavit na pár dní za mojí rodinou do Třince. Ale popravdě se mi tam vůbec do toho železného města vůbec nechtělo.

mokré tělo

Pár dní uteklo jako voda, já jsem ještě připravila nějaké malé pohoštění, protože focení někdy zabere i několik hodin, vychladila jsem i láhev šampaňského „kdyby něco“ a vyčkávala na příjezd influencerky. Já ji samozřejmě osobně nikdy neviděla. Pár dní před tím, než ke mně přijela, jsem prozkoumala její profily na sociálních sítích a musím říct, že videa i fotky z minulých focení tam měla fakt pěkné. Nejlepší jsou fotky z dovolené, to jde samo. Kolem půl páté na mě zazvonila a já ji pustila do domu. Bydlím v pronájmu, který mi dohodil můj známý fotograf, který za to nic nechtěl, jen abych po dobu, co bude v cizině, platila za elektřinu, vytápění a vodu a starala se o byt. Musím říct, že tam bydlím, dá se říct zadarmo.

Otevřela jsem dveře od bytu a tam už stála usměvavá holka yutuberka. Pozdravili jsme se polibkem na obě dvě strany tváře. A abych Vám ji v mém příběhu popsala, byla to dlouhonohá brunetka věkem dvacet tři let a vypadala jako ta prsatá australská sexbomba Bianca Censori, co chodí se zpěvákem – raperem – hudebním producentem – návrhářem – designérem Kanye West. Nemohu říct její pravé jméno, aby se to neprovalilo, ale když už jí byla tak podobná, v mém příběhu jí budu říkat „Bianca“ [Bianka].

„Ahoj já jsem Barbora, jestli chceš můžeme si spolu tykat“. „Ahoj já jsem Bianca“. Pojď dál Bianco. Bianca si hned v předsíni svlékla černou zimní bundičku a zůstala přede mnou jen v černých leginách z imitace umělé kůže, bílých nízkých ponožkách a těsném růžovém sexy tričku, které končilo pod pupíkem. No, musím říct, že vypadala moc pěkně a sexy. Jo, a také krásně voněla. Z jejího facebookového profilu jsem před pár dny vyčetla, že je sama, bez kluka a jen tak čeká, až jí trefí Amorův šíp a v současnosti nikoho na vážný vztah nehledá. Provedla jsem ji všemi místnostmi, ukázala jí svůj ateliér, kde budeme za pár minut fotit, měla jsem připravenou úplně novou výzdobu a spoustu rekvizit, které jsem tak nějak odhadla, že by se jí mohly líbit, něco jsem nakoupila předem a něco si půjčila od kamarádů.

Ještě, než jsme začaly fotit, pozvala jsem Biancu do obývacího pokoje na šálek čaje a pár jednohubek. Bianca jich snědla během chvilky celý talíř, moc mi za ně poděkovala, že prý za celý den neměla čas na jídlo, protože byla v jednom kole. Vypila tři šálky meduňkového čaje, které jsem jí dolévala z bílé čínské květinovo porcelánové konvičky. A ještě, než jsme začaly, přinesla jsem láhev něčeho veselejšího, aby se nám lépe spolupracovalo. Nalila jsem nám oběma po panáku Baileys příchuť Tiramisu, připily jsme si a Bianca mi hned řekla, že tak dobré pití ještě nikdy nepila. Bianca se na sedačce uvolnila a trochu více se rozmluvila, povídaly jsme si o show byznysu, známých lidech, celebritách a problémech, kterými si za posledních pár měsíců prošla. Ještě jsme si daly dvě alko likérové skleničky s ledem a za pár minut jsme přešly do vedlejší místnosti a začaly jsme fotit.

nahá žena

Bianca se ze začátku chtěla fotit jen v tom v čem přišla. Asi po padesáté fotce mi řekla, že by se nechala vyfotit jen ve spodním prádle. Jen jsem se usmála a řekla jí, ať se jde převléknout za paraván. Bianca si tam přitáhla kufr a asi za sedm minut vykoukla v luxusním černém lesklém bodíčku, na sobě měla samodržící punčochy zakončené gumovou krajkou na stehnech. Černé síťové rukavice a na očích karnevalovou saténovou masku „škrabošku“. Na nohách černé lesklé lodičky. Bože, v tom erotickém prádélku vypadala božsky. Já se zmohla jen na „tobě to sluší, jsi jak princezna“. Bianca mi poděkovala a sedla si bokem na sedačku a já začala fotit. „Cvak, cvak, cvak, cvak“, a teď se otoč Bianco, „cvak, cvak, cvak“, a teď si chytni rukama za zadek, „cvak, cvak“ a teď si stoupni a vyšpul na mě zadeček, „cvak, cvak“, teď si zase sedni a roztáhni si nohy od sebe „cvak, cvak“. Bianca měla v rozkroku mezi nohama zlatý zip, udělala jsem záběr jen na její rozkrok a roztažené nohy „cvak, cvak“. Pak jsem jí začala fotit její vzedmuté korzetové poprsí, které si přidržovala rukama. Znovu záběr jen na prsa a pak na tvář, pak na nohy. Cvakala jsem jednu fotku za druhou. Na chvilku jsem se na ni zadívala a ucítila jsem, jak mě něco zašimralo v kalhotkách. Znáte to ne? Takový erotický pocit, když Vás někdo moc přitahuje a udělá se Vám na lasturce mokro. Vrátila jsem se k focení. „Cvak, cvak, cvak…“. A zase ten krásný pocit v rozkroku. Takhle se to opakovalo asi pětkrát po sobě.

Uteklo asi půl hodiny a já navrhla menší pauzu. Přinesla jsem z lednice pár chlebíčků a dolila nám panáka Baileys. Začaly jsme být obě dvě v docela slušné náladě a stále se něčemu smály. Bianca mě pak v jednom okamžiku poprosila a zeptala se mě, zda bych jí neudělala i erotické fotky, které by si vystavila na nově vznikající erotickou platformu OF. Já osobně jsem ještě nikdy akty, či erotické fotky nikdy nikomu nefotila. Koukala jsem na Biancu, jak tam sedí v tom sexy prádle, zabořená zadečkem v kožené bílé sedačce a najednou jsem dostala chuť, se podívat na její nádherné nahé mladé tělo. Odpověděla jsem jí, že mi bude ctí, ji udělat erotických fotek, kolik bude chtít, že na to máme celý večer. Bianca se usmála jak pusou, tak očima a odpověděla mi „moc ti děkuji Baru, tak můžeme pomalu začít fotit“.

Znovu se začala předvádět před objektivem mého fotoaparátu a asi při desáté fotce si stáhla košíček korzetu přes pravé prso, které jí vyklouzlo a na mě koukala nádherná bradavka s tmavším prsním dvorcem. „Cvak, cvak…“. Udělala jsem dalších dvacet fotek, a to už si pomalu stáhla i korzet přes levé prso a na mě koukaly fakt nádherné pevné trojky kozičky s bradavkami trčícími do vzduchu. Fotila jsem jak blázen. U padesáté fotky si Bianca rozepínala zip v rozkroku a vyvalil se na mě nádherný hnědý až temně fialový klitoris s velkými okvětními stydkými pysky. Bože, začala jsem vlhnout jak nějaká nadržená fena, která to dlouho neměla. Bianca si roztáhla nohy od sebe, a začala se jemně hladit prsty na kundičce. Jednou rukou si ždímala levé prso a druhou rukou si roztahovala pysky od sebe. Nevěděla jsem, co mám dřív fotit. Těch fotek přibývalo raketovou rychlostí.

prsa ženy

Bianca mě po chvilce zarazila, že se jde převléknout a vezme si něco jiného, ať má i jiné fotky v sexy prádélku. Za moment přišla v červených krajkách ve velice průhledné soupravě složené z kalhotek a podprsenky. Zírala jsem na ni s otevřenou pusou. Na očích měla červenou masku a já zjistila, že sem z ní v rozkroku celá mokrá. Bože, cítila jsem přes rifle, jak teču. „Doufám, že to na mě není znát a nemám tam někde mokrý flek?“ Povzdechla jsem si sama pro sebe, při pohledu na takovou krásu.

Vrátila jsem se k fotografování. Bianca si ještě skočila pro něco do kufříku a v ruce držela černé oboustranné dildo. Bože, takového tlustého macka snad do sebe nemůže nasoukat? Byl to dvojitý, lesbický dilďák, který měřil přes třicet centimetrů. Znám takové typy vibrátorů, ne jednou jsem ho viděla, jak ho holky používaly na LIVE SEX CAMS erotických chatech. Bianca se usadila zpět do pohovky a začala dělat neskutečně erotické pózy. Odhrnula si kalhotky na stranu, přetáhla si podprsenku pod kozy, olízla špičku dilda a pomalu si ho začala nasoukat do kluzké hnědé štěrbiny. To už ve mě zase projelo silné vzrušení a já ucítila, že jsem znovu vystříkla pár kapek do svých hedvábných bílých kalhotek. „Cvak, cvak, cvak“. Bianca už přede mnou masturbovala, jak kdybych tam vůbec nebyla. V místnosti jsem ucítila její vůni kundího pižma, ta její pulzující vulva vypouštěla do vzduchu omamnou feromonovou nasládlou vůni. Začala se mi motat hlava. Chtěla jsem jí co nejdříve ochutnat. Bože, co se to se mnou děje, vždyť se mi vždy líbili kluci a teď tohle!

To focení jsem už ani nevnímala, prostě jsem cvakala jednu fotku za druhou a pak to přišlo „vzrušením jsem vystříkla do již mokrých kalhotek, podívala jsem se na rifle v rozkroku a tam byl flek asi deset krát deset centimetrů. Bianca mi koukla na rifle a jen řekla „svlékni se, já vím, že se ti to líbí“. Odložila jsem foťák, v rychlosti jsem ze sebe stáhla kalhoty, triko letělo za nimi. Totálně mokrý kalhotky jsem hodila po Biance, ta si je hned chytila a začala k nim čichat. Vlezla jsem si k ní na sedačku, chytla druhý konec dlouhého tlustého silikonového dilda a jedním tahem se k němu nabodla. Bianca i já jsme začaly střídavě honit a zasunovat každým směrem, tam a sem, tam a sem a obě dvě jsme tam šukaly, jak nejlepší kamarádské kurvičky, které se kdy potkaly.

třešínka

Bianca si natáhla mé kalhotky na hlavu a nemohla se nabažit vůně mé kundy. Obě dvě jsme tam řvaly, jak kdyby měl nastat konec světa. Cítila jsem, jak to na nás přichází. Bianca se na mě podívala a s křikem na mě zařvala „úúúúúžž buddůůůůů“.. Kluzké dildo z nás obou vylétlo a obě dvě jsme po sobě začaly stříkat ženský orgasmus. To, co se pak stalo, jsem neviděla ani na tom nejšílenějším lesbickým squirt videu. Z Biancy to stříkalo snad metr a půl do dálky, namířila svoji kundu přímo na moji tvář a já schytala snad půl litru jejího božského horkého nektaru přímo do mé otevřené pusy. Já jsem z toho tekla jak protržená pornoherečka. Valilo se toho ze mě tolik, že za minutu byla kožená sedačka totálně zachcaná orgasmem. Obě jsme odpadly a asi tři minuty jsme ležely s vyholenými kundičkami naproti sobě, které se dotýkaly navzájem mokrými pysky a naběhlými klitorisy.

Bianca za chvilku nabrala síly, chytla mě za stehna, roztáhla mi je a zabořila se mi jazykem přímo do mé zmokřené kundy a udělala mi tu největší lízací lesbickou rozkoš, kterou jsem kdy zažila. Pak jsem ji otočila prdelkou do vzduchu a na oplátku jsem jí ochutnala já. Zezadu jsem jí lízala snad dvacet minut. Sjížděla jsem jazykem od její análku, až po tekoucí buchtičku, tam a zpět. Musím říct, že Bianca nešetřila svými tekutinami. Tekla jí píča jak nejsilnější vodopád světa.

žena nahá

Teď, když dopisuji tento příběh, lituji, že jsem nepostavila na stativ kameru a nenahrála si naše společné milování. Vlastně, když se Vám nyní přiznám, byl to můj první lesbický zážitek. Celý následující rok jsem si s Biancou užívala každých čtrnáct dní, kdy mě poctívala svými víkendovými večerními návštěvami. Jenže všechno krásné jednoho dne končí. Bianca si našla kluka a hned pár týdnů na to, s ním čekala dítě. Já to vzala tak nějak sportovně. Jsem bisexuálně zaměřená, tak jako Bianca a čekám na svého prince, který se snad někdy objeví a já budu konečně zamilovaná do chlapce, který mě napustí jeho mlíčným spermatem a udělá mi životní radost.

Občas kouknu Biance do profilu na sociální sítě a žasnu, kde všude už za ty roky byla a kolik toho procestovala. Asi se jí moc daří, má statisíce sledujících a těch fotek z celého světa, těch tam má miliony. Její erotický profil na Onlyfans jsem neviděla, ale věřím, že tam má fakt sexy fotky, za které si člověk rád zaplatí.

Možná se někdy prokecnu a napíši Vám její jméno, s kým jsem si rok užívala. Mám z těch Biančiných návštěv spoustu tajných videí a fotek, o kterých vůbec neví. Třeba se mi ozve Blesk, nebo jiný bulvární plátek. Tak uvidíme, jak to celé dopadne.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické povídky zdarma?

A už jste někdy navštívili FREE ONLINE PORN WEBCAMS webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických příběhů. Rsk

5/5 - (11 votes)