Splňujeme mnoho potřeb našich zákazníků:

pero, propiska

1. Speciálně přizpůsobené grafické studio – naše grafické studio má jenom ty nejlepší hlavy, které jsou plné nových a skvělých nápadů. Využijte naše profesionální grafiky právě k tvorbě vaší grafiky. Dokonce vám pomůže i v případě, že nemáte tiskové podklady. Velice rádi a ochotně vám je vytvoříme. Vybrat si vždy můžete z vysokých a krásných odstínů barev, výraznějších či právě naopak decentnějších. Také máme k dispozici nejlepší specialisty, kteří vám s jakoukoliv zakázkou pomohou.
2. Služby, které poskytujeme – týkají se opravdu rozlehlé škály různých druhů produktů. Zprostředkováváme také služby spojené s polygrafií nebo knihařinou. Provádíme jakékoliv grafické zpracování.
3. Vysoká kvalita je vždy zaručena – pokaždé zaručujeme kvalitní offsetový nebo digitální tisk. Můžete se spolehnout na přesnost zakázky a její úplnost. Nic nám neunikne, ani v případě, že budete mít více objednávek najednou. Jsme k tomu speciálně vybaveni a přizpůsobeni. Veškeré tiskoviny předáváme přesně v daném termínu a samozřejmě neznehodnocené.
4. Doprava – ta je zdarma při objednávce nad 2 000 Kč. Díky firmě PPL se kterou úzce v tomto ohledu dopravy spolupracujeme, garantujeme závoz po celé České Republice.
5. Plnohodnotný servis – u nás dokonce můžete sledovat stav své objednávky od jejího zadání až po konečnou výrobu a předání dopravní společnosti. Provádí se kalkulace tisku a můžete nás kontaktovat kdykoliv předem o svém zájmu.
6. Široký sortiment – díky poptávce na různé styly, rozměry, kvality a mnoho dalšího, jsme schopni s vámi vyřešit jakýkoliv požadavek přímo na míru. Vyrábíme nestandardní rozměry a mnoho dalšího.
7. Finance – v neposlední řadě se můžete spolehnout na naše nejlepší online kalkulátory, které vám přesně určí celkovou cenu. Můžete si podle toho objednávku upřesnit, změnit. Cenovou kalkulaci najdete vždy už každého druhu výrobků při zadání pár základních parametrů. Je to snadné, rychlé a dostupné naprosto pro všechny, kteří si dopředu chtějí udělat obrázek o tom, kolik financí by je případně objednávka stála.

zvýrazňovač, fajfky

Sortiment, který vám pomůže rozjet začínající firmu nebo upevní vaši stávající propagaci

Tyto praktické a užitečné tiskoviny vám nejenom pomohou upozornit na vaši fungující firmu na její výrobky, ale také je můžete použít jako reklamní předměty se svým logem či sloganem. Díky různým prospektům pak dáváte na vědomí o svém novém sortimentu nebo třeba o tom, že jste vznikající firma.

nápis, kniha, záložka