Stínu není nikdy dost

Nemusíte být celebrita, ani jinak veřejně známá osobnost, abyste měli potřebu, chránit své soukromí. Soukromí je totiž velmi důležité v životě každého člověka. Je natolik osobní věc, že se o něj často nepodělíte ani v rodině či s partnerem.

Jak jej však co nejlépe chránit před zvědavými sousedy a blízkým okolím? Okolo chodící lidi kolem vašeho domu, přece nemusí vidět každou vaši hádku, oslavu narozenin či to, jak spíte po obědě na gauči.

Zatemnit okna je dobré i pro vaše zdraví. Nedochází k přehřátí místnosti a pro vás je pobyt v ní, zvláště v letních měsících, mnohem příjemnější.
Existuje jednoduchý způsob, jak si dokonale k vaší spokojenosti, zachovat soukromí a znemožnit slunečním paprskům přehřívat váš domov. Stínící technika toto vše zajistí a také toho nabízí mnohem víc. Co vše lze očekávat od ?

nezvyklá fasáda

Vybírejte z nepřeberného množství. Nechte si nainstalovat do oken žaluzie, rolety nebo látkové stínění. Nad posezením si roztáhněte markýzu a do všech otvorů nechte vtlouct sítě proti hmyzu. Nikdo nemá rád brouky a jiný hmyz v domě.

Žaluzie

Nejjednodušší způsob zastínění oken. Lze jej ovládat ručně nebo motoricky. Zvláště v případě venkovních žaluzií oceníte toto řešení. Nejen že dodají žádoucí stín, ale dotvářejí i estetickou stránku vašeho obydlí.

Rolety

Poskytují stejné funkce jako žaluzie. Tedy stíní, je možnost regulace průsvitu slunečních paprsků a lze s nimi větrat, i když jsou plně zatažené. Kromě toho všeho, slouží jako ochrana vašeho majetku a chrání okna před povětrnostními vlivy. Pro zloděje jasná zpráva, jít o dům dál.

Látka v okně

Žaluzie, rolety, plisé a japonské stěny z látek jsou elegantním a vkusným doplňkem. Jsou vyhotoveny v mnoha odstínech a z různých materiálů.

okna kanceláře

Markýzy

Potřebujete stín nad vaší terasou? Nechte si vyrobit markýzu. Skvěle zastřeší jakýkoliv prostor.

Sítě proti hmyzu

Otevřít okno dokořán a vpustit závan čerstvého vzduchu může být občas signálem pro nezvanou návštěvu. Pavouci, mravenci, včely, mouchy a další hmyz není uvnitř domu nikým vítán. Instalací sítě proti hmyzu se jich zbavíte.