Svatební šaty dle přání každé nevěsty

V den, kdy se z vás stane budoucí nevěsta a manželka vašeho milovaného partnera, se vám můžou splnit hned 2 přání.

  • To první bude, že si vezmete za muže člověka, se kterým chcete zestárnout a prožít celý život ve štěstí.
  • Druhým přáním bude to, že se z vás konečně alespoň na jeden den stane princezna – v těch nejvíce půvabných šatech, které si vyberete.

nevěsta s kyticí.jpg
I díky volbě svatebních šatů Praha můžete být nejkouzelnější bytostí na svatbě, od které nikdy neodtrhne zrak. V půjčovně natrefíte na mnoho originálních kousků, které vás ohromí svou něžností, střihem, ale i zaměřením na detaily.

Zoryana Stekhnovych ví, jaké šaty nevěsty vyhledávají

Modely od návrhářky Zoryany Stekhnovych mají velký půvab a chlubí se jedinečným provedením luxusního designu, kterému podléhá použití kvalitního materiálu. Z nabídky si můžete vybrat několik ohromujících kousků, ve kterých si představíte, že stojíte před oltářem.
Pokud se vám šaty z půjčovny zalíbí, můžete si jich nechat, upravit na míru nebo i zakoupit a mít jich na věčnou památku.
Jestli si ovšem žádné nevyberete, nic se neděje, v nabídce nalezete i možnost – nechat si od známé návrhářky ušít jedny vlastní na míru a tedy dle vašich představ. Představte jí váš návrh a konzultujte každý jeden detail, na kterém si zakládáte.

  • Během několika týdnů budete mít doma takový model šatů, který žádná jiná nevěsta nemá a i díky nim se stane váš velký den nezapomenutelnou vzpomínkou pro všechny.

svatební pár.jpg

V sortimentu nalezete i barevné odstíny

Jelikož je v současné době moderní – dát veškeré tradice stranou a hledět na vlastní vkus a pojetí samotného výběru svatebních oděvů, není žádnou výjimkou ani to, pokud barva šatů nevěstynení pouze bílá. V našem sortimentu nalezete i mnoho takových, které se svým barevným odstínem přizpůsobí i vaší svatbě, kterou chcete mít do posledního detailu zařízenou dle vašich představ.