Téma zvané poppers

Dneska se na poppers podíváme trochu z jiného úhlu. Každý, kdo alespoň trochu zná tento termín, si pod ním představí malou lahvičku, která se vyrábí jako různé druhy. Existuje již více jak 150 druhů. Jenomže otázka zní: „Jedná se opravdu o afrodiziakum? Nebo se v této lahvičce ukrývá látka, která je životu nebezpečná a donutí vás k závislosti?“

pár

Pokud jste se doposud nezajímali o to, co to vlastně poppers je, zřejmě je načase, abychom si tyto lahvičky představili blíže. V Každé běžné příručce si najdete, že se jedná o látky zvané nitryty. Lahvička proto může obsahovat chemické látky jako je alkyl nitrit, butyl nitrit, isobutyl nitrit či amylnitrit. Tyto látky se tváří jako afrodiziakum a dohromady v lahvičce představují druh chemické sloučeniny, která rychle vyprchá, je těkavá a také vysoce hořlavá. Může vám způsobit silné závratě, poškození nosní sliznice, plic a dokonce si na tyto látky můžete vypěstovat závislost. Jenomže na druhé straně si od této malé lahvičky slibují homosexuálové i heterosexuálové to nejlepší a dostávají to plnými doušky.

Po jednom přičichnutí se totiž dostanete do stavu jakési euforie až malátnosti, ztratíte zábrany, můžete pociťovat sexuální rozkoš a obzvláště při sexu, je to nepopsatelný zážitek. Zkrátka a dobře, přivede vás to do jakési extáze. Homosexuálové by se také bez těchto lahviček ani neobešli, protože uvolňují hladké svalstvo, což znamená vaginální oblast a také oblast konečníku. Takže jde vše snadněji a hladce a právě po tom homosexuálové touží, aby si mohli užít svůj sexuální styk. Dokonce i některé ženy to popisují jako naprosto dokonalý zážitek. Orgasmus je pro ně slastí, kterou v životě nezažily. Jejich pocity se stokrát znásobí a přidají si, jako kdyby jim mělo vybuchnout celé tělo.

skupina

Vše není jenom černé a bílé

Po jednom vyzkoušení to každý chválí. Určitě vám to také každý doporučí, jenom to má i své záporné stránky. Například ty, že se snižuje funkčnost imunitního systému. Lahvička také způsobí prudké snížení krevního tlaku a v žádném případě by tyto látky neměli užívat lidé, kteří mají problémy se srdcem, čili nějaké onemocnění kardiovaskulárního systému. Není to vhodné ani pro ty, kteří prodělali nebo trpí na mozkovou příhodu.