Těžké věci jsou pro nás hračkou

Ve svém repertoáru máme hned několik velkých automobilů, které jsou vybavené schopností převážet jak standardní náklad nebo také klasický těžký a o mnoho větší. Nejsou pro nás výjimkou ani mobilní domy, které jsou opravdu rozlehlé a také samozřejmě hmotností mnohonásobně vyšší než běžné věci k převážení.

Jsme specialisté v oboru

Moderní společnost a také současná vysoce moderně postavená doba si žádá změny. Proto jsme zde také my, abychom vám se vším poradili a pomohli. Novinky ve světě si také žádají velké změny a občas lidé potřebují pomoci s vysoce těžkými břemeny, které potřebují přemístit.
Proto jsme mladá a začínající firma, která ovšem moc dobře ví, co dělá. V posledních letech totiž roste požadavků na převoz těžkých věcí. Proto jsme specialisté v oboru na nadrozměrný náklad, který dokážeme kamkoliv přesunout a přemístit.
Z jednoho místa na druhé tak není problém cokoliv převézt. Spolehnout se na nás můžete v mnoha ohledech.
Co nabízíme:
– Vnitrostátní nákladní autodopravu na našem území České Republiky.
– Mezinárodní nákladní autodopravu v rámci všech států Evropské Unie.
– Přepravu, spedici, vytěžování
a. dbáme vždy na bezpečnost provedení
b. nikdy se nestane, že byste o svůj náklad přišli
c. žádné poškození nehrozí
d. jsme specialisté, kteří vědí, jak na to
Spolehnout se na nás můžete při přepravě mobilních domů nebo opravdu těžké přepravy do 32 tun.

Nemusíte se tak v žádném případě o svou věc, kterou nám dáte k převozu, bát, protože máme přichystána doprovodná vozidla ale také speciální vybavení a techniku, díky které dokážeme danou věc naložit bez poškození. Speciální přípravky nám tak pomáhají, aby se vlastně v celém provozu nic nestalo a to po žádné stránce. Jsme profesionálové, takže zachováváme přesně stanovené termíny, domluvy či dohody a můžete se tak na nás kdykoliv obrátit se svými požadavky.